Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kifolyik a hátán a kaki?

Kifolyik a hátán a kaki?

Figyelt kérdés
Nektek melyik pelus vált be? A kislányom kétnaponta kakil, és olyan hígat és sokat, hogy mindig kifolyik a hátán. Tápszeres, lehet tápszert kell váltanunk? 6 kg még csak, 2-es méretet használunk, méretváltás korai lenni.
2023. szept. 12. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne korai a méretváltás?

A méretet nem csak akkor kell váltani, ha eléri a ráírt súlyt. 🤦

Hanem akkor is, ha kapacitásprobléma lép fel. Józan ész....

2023. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam rá, csak méretileg az olyan nagy, hogy nem illeszkedik rá rendesen, a tépőzárat meg szinte egymásra kell ragasztani, úgyhogy végül nem adtam rá. Féltem, hogy abból még azért folyna ki.
2023. szept. 12. 09:21
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
6 kilóval már 4-es liberót használtunk, mert az bírta a mennyiséget... Mas fajtát meg a bőre nem bírt.
2023. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Libero touch nálunk bejött, valahogy hosszabb hátul a derék része.
2023. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a pelus.Mi a 3és fél kg-s újszülöttnek használtunk 2-est.Következő hónapban már a 3-as is jó volt.Nálatok is 6kg-san már az is lehet,hogy a 4-es is jó lehet.Mi már azt használtuk ilyenkor.
2023. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy milyen szam van rairva.

Plusz, probalgatni kell. Valamelyik majd bevalik. Nem veletlen van annyi marka, es mind masfele, hisz minden ember is mas.

2023. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem anyatejes a kicsi, így is kifolyik a kaki a kisebb és a nagyobb méretből is. De azért meg lehet kérdezni a védőnőt a tápszerváltásról. Nem kapacitásprobléma van, hanem kilő belőle az anyag, a pelenkának nincs is ideje beszívni. A márkák között annyi különbséget láttam, hogy a DM-es hátul jobban bírta, de ott előfordult, hogy oldalt talált utat. A testvérénél is ez volt, amíg eldobhatót használtunk, a mosható mindenhol gumis volt, az megfogta a végterméket. Lassan a kicsinél is ott tartok, hogy inkább vakarom az anyatejes kakit a pelenkáról, mint a ruháiról és róla.
2023. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is attól tartok, hogy kilő a cucc😅 és a pelusnak nincs ideje beszívni.
2023. szept. 12. 11:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki a tápszerváltás volt a megoldás. Most gyakrabban van kaki, így kevesebb egyszerre, és nem is olyan híg.
2023. szept. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!