Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális ha a 3 hós babámna...

Az normális ha a 3 hós babámnak szinte minden nap kifolyik a pelusból a kaki? Már több pelust kipróbáltam.

Figyelt kérdés
Már vettem Pamperst, abból is mindegyik fajtát. A Premium Care,ami ugye a legjobb és ilyen esetre lett kitalálva, az sem vált be. Libero, szintén. Talán kevesebbszer járok vele így, de mégis kifolyik. Vettem kínomban no name olcsóbbat. Egyszerűen nyakig kakisak vagyunk minden áldott nap. Már eljutottam odáig, hogy én vagyok a béna vagy lehet a babámnak túl híg a széklete? Anyatejes+tápszer. Első baba, szóval nem tudom, hogy mi a normális széklet. Minden babának ilyen folyós???

2014. okt. 8. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy mérettel nagyobb pelust, az jó magasra felér a hátára és úgy nem folyik ki. Az én lányomnál is ez vált be. Elől rendesen a köldökéig ér, de hátul majdnem nyakáig :-)
2014. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van.

Nekünk hátul folyik ki mindig a hátán.

Ha hallom hogy kakil akkor felveszem, hogy ne folyjon ki hátul, de így meg néha a combjánál lesz olyan...

FŐleg akkor ha délelőtt nem kakil, és akkor délután sokat egyszerre, ami kifolyik...

Ha hason fekszik akkor ritkábban folyik ki.

Csak ezeket tudom mondani: hason fekvés, vagy felveszed amikor kakil. De ha sok jön egyszerre akkor ez van...

Ez ilyen sajnos. Majd a hozzátáplálásnál nem kakil ilyen hígat már.

2014. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A premium careből nekünk is kifolyt mindig, a Pampers Active Baby vált be.
2014. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is végigpróbálgattam elég sokat, mire egy bevált. Ez nálunk konkrétan a Pampers Active Baby, a többi pampersből mindig kifolyt, a Libero-ból is, az olcsóbb fajtákból is. Próbálkozzatok még mással, méretváltás esetleg, illetve pelenkázáskor igazgasd el nagyon jól a széleket.
2014. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Pennys pelenka illetve a Pampers Activ Baby vált be anyatejes babámnál. És igen, ilyen folyékony a székletük, hiszen eleve csak folyékonyat esznek. Pelenkázásnál jól terítsd szét a széleket, teljesen ki kell hajtani, hogy jól simuljon a babára.
2014. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk leginkább akkor folyt ki amikor a baba az oldalán aludt. A nagyobbik fiam mindig az oldalán aludt, mindig kifolyt pedig ezer féle pelust próbáltunk. A kisebbikem hason-háton aludt eddig (fél éves) és nem folyt ki, pedig kb ugyanazokat a márkákat használjuk mint a nagynál, de mostanában sokat alszik az oldalán, és kifolyik. Lehet hogy ez az oka? Nálunk a hozzátáplálásnál sokat változott a helyzet, sűrűbb lett a kaki, nem folyós.
2014. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem is pampers active babY van, es kb. minden 4-5. kaki folyik ki. de mivel kb heti egyszer kakil (anyatejes) ez nem veszes. a lidlbe vettek ajandekba nekem a Toujours nevu pelenkabol, es abbol is uggyanilEn aranyba folyt ki, ha nem kevesebbszer.
2014. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nalunk is mindig ez van :-). Napi ket szett ruha a minimum, annyi torlokendo fogy, mintha egy bolcsiben lennenk:-).. tudom, h nem vigasz, de orulok, h nem vagyok egyedul! az active babyt kiprobalom!
2014. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pampers Active Baby :) csak is az!
2014. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na Pampers pelusból még egyedül az active baby pelust nem próbáltam, akkor most az következik. :) Nem bánom én ha néha-néha kifolyik, mert vannak balesetek, de azért, hogy minden nap olyan kakisak vagyunk, hogy az is gondot okoz, hogy húzzam le a ruhát? :D És persze sikálok és sikálok. A foltot ti mivel szeditek ki? Nekem a vanish szappan nem hozza ki a foltot.
2014. okt. 8. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!