Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett nappalin tanulni?...

Baba mellett nappalin tanulni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Egyéni tanrend biztos kell hozzá. Az utolsó évemet úgy néz ki gyerek mellett fogom csinálni. Májusban szülök.


Akinek van ebben tapasztalata, hogy csinálta? Sajnos nincs nyugdíjas nagyszülő aki sokat tudna jönni :/


2023. szept. 18. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En ugyan nem egyetemre jartam, csak epp egy szakmat csinaltam, az azert joval konnyebb.


De oszinten, segitseg nelkul nekem meg ez se ment volna.

Mert pl vizsgazni akkor is be kellett jarnom, ha az oktatasra mondjuk nem is, (nagyresz online volt) addig pedig valakinek vigyaznia kellett a babara, hiszen a ferjem dolgozott, vizsgak meg delelott voltak. Plusz nekem volt 2 het gyakorlatom is, amikor fizikailag ott kellett lennem napi 6 oraban egy helyen, ezt se tudtam volna segitseg nelkul kivitelezni.


Szoval egy szitter biztos, hogy fog kelleni nektek, arrol nem is beszelve, hogy kozvetlenul szules utan en speciel 2 honapig vilagomat se tudtam. Nemhogy tanulni, de elni is alig eltem, en ugy oldottam meg, hogy a zarovizsgat el tudtam tolni par honappal kesobbre. De tudom, hogy ez egyetem eseteben nem lehet csak ugy.


Szoval lehet, hogy a helyedben passzivaltatnam a tavaszi felevet, mert egy ujszulottel azert nem egyszeru. Kesobb mar konnyebb lesz, legalabb annyibol, hogy ha szoptatni tervezel, akkor mar nem fog talan 0-24 rajtad logni. Az elso idokben ez pedig boritekolhato.

2023. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát valaelyik a kárát atja - vagy a baba, vagy a tanulás. És az még a jobbik eset, ha nem mindkettő.
2023. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Online vagy távoktatást választanék. Kendőt ha szeretbi fogja a baba akkor az elején sokat el tud rajtad aludni.

Én nem mertem bevállalni, főleg első gyereknél nem tudhatod mennyire fog arcon csapni az anyaság.

2023. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nálatok levelező? Nekem sok csoporttársam szült a képzés alatt, de mondjuk mindnek van segítsége.
2023. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak nappalin van sajnos ez a szak
2023. szept. 18. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két passzív félév, vagy kevesebb tárgyat vegyél fel és 1-2 félévvel megnyújtva fejezd be.


Én tanítok egyetemen óraadóként, a férjem docens, szóval van rálátásom. Mi (tehát amelyik csapatban én oktattam) simán engedtünk nem hivatalos online vizsgát is. A covid miatt videón megvan a teljes tárgy, namost elvileg katalógusos az óra, de sokmindent meg lehet beszélni. Írjál az összes tanárnak, hogy ez van, de szeretnél haladni míg otthon vagy, mire van lehetőség (sőt jobb már most szóban utánakérdezni, lehet, hogy leírni nem akarják, de amúgy engednek ezt-azt). A férjem kábé bármibe beleegyezik, de előre meg kell beszélni. Ha valaki megírná, hogy szóban szeretne vizsgázni és kendőben rajt lesz a gyerek, nem lenne kifogásom. Más tanár lehet rugalmatlanabb, akkor azt a tárgyat halasztod. Kereszten ha más tanítja, próbáld ott.


A babád természetétől is függ. Lehet, hogy eszik-alszik típus lesz, vagy órákat alszik de az öledben, vagy hasfájós és naphosszat ordít. Ez kiderül a reghétig valamennyire.

2023. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!