Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák akik...

Vannak itt olyan anyukák akik Budapesten laknak? Van kedvetek levelezni? Esetleg majd később találkozni?

Figyelt kérdés

Kinek mi vált be gyereknevelés során, hová jártok babátokkal,talán közös programok stb.

Itt is, de akár privátban is, vagy msn-en is beszélgethetünk

13 hós manó anyuja


2010. okt. 17. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
én itt beszélgetek még szülés előtt óta 2 anyukával, most 4 hós a pici fiam :) pesten lakunk, és nem nagyon járok, max sétálni, boltba el. meg nem is tudom h hol vannak ilyen baba-mama programok.
2010. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi Kispesten lakunk, a kisfiam most múlt 1 éves. Mi sem járunk ilyen baba-mama programokra, viszont sokat sétálunk.

2010. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 13.kerületből vagyok, a fiam 7 hónapos! Te?
2010. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én a 4. kerből, 13 hónapos kislánnyal!
2010. okt. 18. 08:37
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok :) zuglóban lakunk :)
2010. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Alakult egy fórumunk, ha lenne kedvetek 14-15 hónapos babákkal bekapcsolódni, nyugodtan írjatok privát üzit, és elküldöm a címet! Még csak most kezd benépesülni a csapat! Mindenkit várunk sok szeretettel!

Persze ha nagyobb a babád az sem gon! :)

2010. nov. 30. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőke! Csak nem Anett? :D
2010. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
tényleg én :)
2010. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!