Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldön élünk. Milyen nevet...

Külföldön élünk. Milyen nevet adjunk a babánknak? (Angliában)

Figyelt kérdés
Magyar nevet vagy angol nevet adjunk? Mi a Peti-n gondolkoztunk mént Péter persze, és őt akkor majd tudják "Peter"-nek hívni is. Ez jó név szerintetek? Ötletek?

2023. szept. 23. 13:58
 1/10 harebell ***** válasza:
100%
Nemzetközi név jó ötlet. Pl Alex, Arnold, David, Viktor, Patrik, Roland, Dominik, Noel, vagy az általad is írt Péter.
2023. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Tökéletes a Péter.

Több ismerős vállalt gyereket külföldre, ők ezeket neveket adták: Norman, Oliver, Victor

2023. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Valami arab vagy feka nevet válasz, mert ott az lesz sajnos a közeljövő.
2023. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó a Péter.
2023. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cubina ***** válasza:
66%

Csak arra figyeljetek, hogy ékezettel vagy ékezet nélkül akarjátok-e anyakönyveztetni. Ha ékezettel, abból gondok lesznek később, mert angolban nem használnak ékezetet/kiejteni sem tudják az ékezetes neveket. Én kanadai állampolgár is vagyok, Fülöp vezetéknévvel, mindegyik papíromban Fulop van, és soha senki nem tudta kiejteni a nevet az ékezetek miatt se Kanadában, sem Angliában, sem más országokban, ahol jártam, éltem (ékezetek nélkül se igazán, ezért a végén mindenkinek azt mondtam, hogy Philip-nek kell ejteni).

Szóval azt javaslom a problémák elkerülése érdekében, hogy legyen Peter, ékezet nélkül.

2023. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Albert
2023. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Peter, Aron, Daniel... vagy bármi más nemzetközi, ami nektek tetszik :)
2023. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Peter, Mark, Conrad
2023. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

“Valami arab vagy feka nevet válasz, mert ott az lesz sajnos a közeljövő.”


Ott legalább van jövő. Élnek ott ismerőseim, rokonaim. Egyik sem jönne vissza ebbe csóró, minden téren maradi országba. Egyébként ennyi erővel nálunk cigány, ukrán, filippínó nevet érdemes választani.



Nemzetközi nevet adnék Angliában. De nem a Pétert.

2023. szept. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Rokonaim ebben a helyzetben a Liam nevet választották (ez magyarul is anyakönyvezhető név)
2023. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!