Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliában élők! Milyen bébiéte...

Angliában élők! Milyen bébiételt vesztek/vettetek a babátoknak?

Figyelt kérdés

Hat hónapos a kislányom, és azok a bébiételek, amiket a nagyobbaknak adtam, azokat nem lelni a boltokban, mondhatni, már nem kapható. Ma vásároltam Ella's kitchen termékeket, azok közül egy-kettő ízlett neki. Van itthon Holle bébiétel is, az is ízlik neki, de attól rejtélyes okoknál fogva pöttyök tűnnek fel a szája körül. Az orvos azt mondta, hogy ne adjak neki több Holle-t, így is tettem, azóta nincsenek pöttyök.


Rövidebben:


Milyen bébiételt ajánlotok? (persze ami kapható Angliában) Az Ella's kitchen -ön kívül milyet adjak még neki?



2017. márc. 4. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
En nagyeszt Cow&Gate es Hipp bebietelt vettem neki. Ellas kitchen-t ritkan, mert szerintem draga, foleg ha allandoan azt veszed. Ki kell tapasztalni, melyik felel meg, mondjuk az en gyerekem mindenevo es hala az egnek semmitol sem lett baja.
2017. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ella- t kostoltatashoz adtam, mert vannak a pici adagok.

Aztan kesobb a gyumolcsos Ellakat azert szerettem, mert tok jo variaciok vannak. Kedvence volt pl pear , papaya, mango.

Van az Ella prunes, na azt a mai napig adom, jo ha kicsit hashajto kell :)

Kar, hogy ilyen dragak :(


Mikor mar teljes adagokat evett, akkor Hipp - et , neha cow and gate- et.


Most 2 eves, most a toddler 1-3 eves Hippes talcasat veszem ha nem vagyunk otthon, a mai napig jo izuen megeszi.


Meg vannak a gyumolcsos " pot " - ok, 4-36 honapig, abbol Organix - ot, van cseresznyes is, nyami !

2017. márc. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mint az elottem levok:

Ella's-gyumolcos es zoldseges tasakok. Kesobb keszetelek.

Hipp-ebbol foleg rice pudding es tarsai, valamint uveges es talcas keszetelek, mikor mar nagyobb volt.

Organix-Porridge-ok, muzlik, kesobb puffasztott kukoricas ragcsalnivalok.

Most, hogy mar 21 hos Heinz talcas keszetelt.

De taplalkozasi szakerto az Ella's-t ajanlotta, mikor meg kicsi volt.

Magyar termeket szinte nem is kapott.

2017. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cow&Gate-nek visszahivtak egy bananos muzlijet 1-2 eve, patkanyurulek miatt, igy azt sosem vettem neki.

Beirhatod a Google keresobe, mi az, amit visszahivnak, igy azt tuti nem fogod venni. :)

2017. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolso, fuuuuj , ezt jo tudni !

Szerencsere mindig az Aptamilos muzlit veszem, de egy ceg a ketto, remelem nem egy helyen gyartjak ...

2017. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!