Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezeit maga előtt összefűzi....

Kezeit maga előtt összefűzi. Ez szabályos 5 ujjas összefűzést jelent? Vagy ha egy-két ujjal betalál, az már jó?

Figyelt kérdés
Védőnői státusz 3 hónapos. Előbb megyünk gyógytornára, mint védőnőhöz és ha kell kérnék erre is gyakorlatot.
2023. szept. 28. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora korban reálisabb, hogy maga előtt (bármilyen módon) megfogja a másik kezét. Az 5 ujjas összefűzés évekkel később jön :D
2023. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs abbol se tul nagy gond, ha nem csinalja pont 3 honaposan, azert nem kell szigoruan raporogni arra a temara, ha egy baba nem pontosan akkor csinalja a dolgokat, mint a nagykonyvben.


Nalunk a kisfiam kesobb csinalta, majdnem 4 honapos volt (1 het volt addig). Vagy az is lehet, korabban csak nem vettem eszre, passz, de akkor figyeltem fel ra.


Semmit nem befolyasolt a fejlodeseben :D

2023. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam gyönyörű szabályosan összefűzte, el sem akartam hinni 😀

Én is előre olvastam a státuszvizsgálat kérdéseit, gondoltam is magamban, hogy na persze, majd pont összefűzi, és tényleg... 🙃 Szóval simán lehet, de erre külön én biztos nem kérnék tornát ennyi idősen, szerintem ha nem oltári nagy a baj, akkor ha akarja, meg fogja tudni csinálni, amúgy is késhet kicsit mindennel, az még nem feltétlen kóros.

2023. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyet nem is csinált 3 honaposan a fiam.

Később csinálta.

2023. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.szószerint kell összefüznie :)
2023. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!