Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért érzem azt, hogy bárcsak...

Miért érzem azt, hogy bárcsak anya lennék? (anyukák lécci)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és 6 éves koromban meghalt anyukám...eléég nehéz az életem..és pár hónapja , azt érzem , hogy bárcsak anya lehetnék..hogy a saját kisbabámat , a kezembe foghatnám...

lehet , hogy csak azért,mert tudom milyen rossz anya nélkül , és azért szeretném hogy "Kisbabűm legyen" , hogy mindent megadhassak neki , amit nekem anya nem tudott megadni? vagy csak a hormonok?

értelmes válaszokat szeretnék , akik meg akarják irni h Te h.lye vagy , az legyenszives és ne irja meg , nem vagyok kiváncsi rá..

előre is köszi :)


2010. okt. 18. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont az Anyukád halála miatt érzed, hiszen hiányzik az Ő szeretete, és ami benned van, azt egy kisbabának adnád!!!! Nagyon sajnálom, hogy ilyen fiatalon elveszítetted az Anyukád!!! Tiszta szívből kívánok Neked minden elképzelhető szépet és jót egész életedre!!!
2010. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :) hát igen , elég nehéz nélküle :S :'(

neked is minden jót :)

2010. okt. 18. 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, az én anyukám 12 éves koromban halt meg, de én is sokszor éreztem ugyanezt. Nekem is nagyon hiányzott az anyukám és az a különleges kapcsolat ami csak egy anya és a gyeremeke között létezik. Ezért én is úgy éreztem, hogy ha családom lesz és gyerekeim, majd visszakapom ezeket az érzéseket, csak én leszek a másik oldalon.

Most 32 éves vagyok és van egy 2 éves kislányom és most várjuk a hugit is.

Szerintem az érzéseid nagyon is normálisak, esetleg a hormonok is közrejátszhatnak a mensi miatt, de alapvetően azt mutatja, hogy egy nagyon mélyérzésű kislány van.

2010. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat :)

kellemes babavárást :)

2010. okt. 18. 09:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy Anyukád nélkül kell felnőnöd!

Kamasz vagy, dolgoznak a hormonjaid, változnak az érzéseid.

Ha most lennél anyuka, lehet,hogy később úgy éreznéd, nem tudsz mindent megadni neki, hiszen még nem is ”éltél”. Szeretetre vágysz, és nagyon sok szeretetet adhass érzésed van. Szuper anyuka lehetsz, mondjuk 10 év múlva.

A nehézségeid és lelki terheid megoldására kereshetnél szakembert, aki segítene feldolgozni a problémáidat.

Próbálj valami kikapcsolódást találni (sport, hobbi…)!

Nem szeretném ”osztani az eszet”,de akár a lányom is lehetnél, így érzékenyen érint a gondod.

2010. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ

amugy , járok pszichológushoz , mert azóta se birtam feldolgozni , anya hiányát..

nagyon köszönöm hogy írtál , és énis remélem hogy egyszer majd szuper anyuka leszek :)

2010. okt. 18. 09:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon nagyon sajnálom,ami veled történt!!!!De az biztos,hogy ha fizikailag is megértél a feladatra,nagyon jó anya leszel!Pontosan azért,mert neked sajnos rövid ideig adatott csak meg! :(
2010. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ , és az eggyüttérzést :) :S



jajj , és most olvasom vissza , elirtam fent.:

*kisbabám legyen

2010. okt. 18. 10:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Benned is rengeteg szeretet van és biztos, hogy Anyukádtól is rengeteg szeretetet kaptál. Ez hiányzik Neked. Nincs kisebb testvéred vagy más kisgyerek a rokonaid vagy ismerőseid között, akikkel foglalkozhatsz? Még egyszer kívánok Neked minden elképzelhető szépet és jót!!!!
2010. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!