Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A kisfiam eddig csak...

Anyukák! A kisfiam eddig csak kézben aludt el most rá szeretném szoktatni hogy egyedül aludjon! Beteszem a kiságyba és ott leszek mellette de ha sír akkor sem veszem már ki! Rossz anya leszek ha sirni hagyom? Amugy 7 hós!

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még nem leszel rossz anya!

Másképpen nem lehet!

Sok sikert!

2010. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Próbáld meg Vida Ági módszerét a kismamablog oldalról. Nekünk az vált be, nem kellett sírni hagyni, és pár nap után már szépen aludt.
2010. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 4 hós, és tök jól lefárad, ha játszom vele. Gyorsan elalszik.
2010. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismerem a Vida Ágnes módszerét :(!
2010. jan. 3. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt próbálj körülnézni

2010. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia!a kislányom most lesz 6hónapos és kb 3-4hós korig csak kézben aludt el.Aztán egyszer véletlenül elaludt a mi nagy ágyunkon magától,cumizás közben.Végig mellette ültem és nézhetett.Azóta is igy alszik el és utána beteszem a kiságyába.
2010. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha ott hagyod sírni akkor szerinted nem fogja megutálni a kiságyat?És akkor később hogyan fogod oda tenni simán hogy elaludjon?Szerintem is Vida Ági módszerét alkalmazd!Az azért kíméletesebb.Amikor a lányom szemein látom az álmosságot, zsupsz az ágy, és már alszik is.
2010. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


Én is igy csináltam hogy te, nem hiszem hogy az lennél vagy akkor én is az vagyok. 2 hét alatt megtanult elaludni magátol. Kb 1 hónapos koráig, fenn voltam vele hajnal 1ig utána simogattam a kiságyba, kb 2re elaludt és 3kor kezdhettem elörről, ez ment éjjel nappal.

De 2 hónapos kora óta egyedül alszik, este megetetem, berakom a kiságyba, van neki zenélős micimackója, azt bekapcsolom, kicsit játszik vele és elalszik, napközbe úgyanez van. 2 hónapos kora őta este fél 10től alszk reggel 8ig, sose kel fel.

Azt mindenki maga dönti el hogy mennyi energiája van, én egyedül vagyok a babával, a párom dolgozik, a szüleim messze laknak. Én azért probáltam ki, mert olyan fáradt voltam már 1 hónap után, hogy nem mertem kivenni a gyerekágyból mert féltem hogy összeesek (napi 3-4 óra alvás, kb 10 részletben, muszály volt vmit kitalálni) Vannak akik elitélnek, vannak akik megértenek.Tény, hogy abban a két hétben üvöltött, első nap kb fél órát, majd minden nap kevesebbet, de azőta sose sir az alvás miatt, szerintem megérte. Remélem sikerül... 7 hónapos kislány anyukája

2010. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja még csak annyit hogy először azt probáltam, hogy akkor raktam be a kiságyba amikor álmos volt, ragadtak le a szemei, vagy volt olyan hogy elaludt a kezemben, de amint beraktam a kiságyba üvöltött. Volt olyan hogy kb 10 percig aludt és utána üvöltött, szóval nekem ez nem vált be
2010. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!