Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt anyukák akiknek...

Vannak itt anyukák akiknek leesett a babája az ágyról? Meddig fájt neki? Volt visszamaradó gond? Ettől nem vagyok rossz anya ugye?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is leesett amikor 4 hós volt. Semmi baja nem lett, azt kellett figyelni nem alszik-e túl sokat, nem hány-e, és hogy reagál-e a fényre. Agyrázkódás lehetséges. De nem volt neki. Nem vagy rossz anya, én is azt hittem de ez előfordulhat sajnos.
2009. nov. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nem sokáig fájt neki, én jobban sírtam mint ő. Megnyugtattam és már nem is fájt.
2009. nov. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! az én fiam 7 hónapos. Tegnap este rohantunk vele az ügyeletre. Nem hányt szerencsére és most is jó kedvű de annyira sajnálom szegényt! A doki meg elviccelte az egészet annyira zavart!
2009. nov. 13. 07:54
 4/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


A kérdést én írtam ki, ezek után a ygerek aznap este leesett azágyról. Baja nem lett, csak nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek:-) Sírt egy sort, után aapánál vigasztalódott. Lila folt volt a fején, fejre esett.

2009. nov. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A baleset nálunk is így történt franciaágy stb... Csak azt nem értem, hogy mászott el a széléig mert egy fél pillanattal előbb még az ágy tetejénél volt. Ezt nem tudom felfogni.
2009. nov. 13. 08:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenek ezek a babák! Fura dolgokra képesek néha. És még hány ilyen baleset lesz akármennyire vigyázol rá!

Az enyém 6,5 hósan esett le a kanapéról. Nem lett semmi baja az ijedtségen meg egy kis lilás puklin kívül a buksiján. Viszont azóta ha felállok és Ő ott van akkor vagy felveszem vagy leteszem a földre akkor is ha csak 2 lépésre megyek.

2009. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8 hónaposan esett le a lányom a franciaágyról. Rögtön felsírt, de annyira féltem, hogy megnyugtatásképp elvittük a gyermeksebészetre, ahol megröntgenezték, uh-t készítettek, és amikor az eredmények megnyugtatóak lettek, hazahoztuk, saját felelősségre. Bent akarták tartani 24 órás megfigyelésre, de úgy láttuk jobbnak, hogy mivel nem hányt, evett rendesen, nem lett aluszékony, plusz az orvos sem látott semmi gondot, hogy talán itthon jobban "gyógyul".

Ettől nem vagy rossz anya, egyszerűen a nap 24 órájában figyelni kell rájuk, az én lányom azt az 1,5 tized másodpercet használta ki, amíg az ablakon kihajítottam a kulcsom.

2009. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!