Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamarabb lehet kezdeni kásákat...

Hamarabb lehet kezdeni kásákat etetni, mint 4 honap? Kislányom 3,5 honapos és nem birok vele. Keveset eszik egyszerre, másfél oránként enni akar. Nutrilon prémiunot eszik 7,10 kilo és 65 centi, csak 100ml-t eszik vagy kevesebbet

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáltál vizet adni neki, hogy kitold az evések közötti időt? Mert nagy baba, a fél évesek szoktak ekkorák lenni. Vagy beszéld meg a gyerekorvossal, védőnővel, hátha a tápszerrel van a gond.

Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak: én 3 hónapos korától gyümölcspépekkel és tejbepapikkal is etettem a kislányomat. Nem tudtam szoptatni, úgyhogy úgy voltam vele, ha már anyatejet nem adhattam neki, legalább finomakat egyen, mert a tápszer nem valami fincsi. :-)

2008. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt a kevés (100 ml) evést mindig így csinálta vagy csak az utóbbi idöben. Nálunk úgy van, hogy tápszert csak max. 6-szor lehet adni (legalábbis így áll a dobozon). Egy ilyen idös babának 3 órát már azért ki kell bírnia. Szerintem, nem igazán éhes (lehet, hogy rossz evö) vagy át kellene állni másik tápszerre.

Kását, meg ilyesmit még nem adnék neki. Föleg, ha van valaki a családban, aki esetleg allergiás!

Egyébként a súlya alapján nem rossz evö, szerintem próbáld meg egy kicsit kihúzni az idöt (persze lassan, elsö héten fél órával késöbb stb).

Kívánom, hogy sikerüljön!

2008. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos és 1 hete kezdtem neki adni rizspépet, mert a tápszert nem győztem neki adni 2 óránként evett 150-170 ml-et.
2008. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!