Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hónap körüli babátoknak...

9,5 hónap körüli babátoknak milyen az étrendje? Mikor mit eszik? Mit eszik amit Ti is?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! 1O hós a kisfiam.

Reggeli: 23O ml tápszer

Tízórai: gyümölcs babapiskótával

Ebéd: főzelék husival vagy tészta husival vagy rizottó (ma pl. tonhalas tászta)

Uzsi: tejpép vagy gyümi piskótával, néha babajoghurt, babapuding (Humana)

Vacsi: 23O ml tápszer.


Én még külön főzök neki, mert a miénk elég fűszeres. Persze mindig megkóstolja, amit mi eszünk (ha nem erős). Ízlik neki. Gyakran főzök olyat, ami ő még nem tud megrágni (nincs foga) és nem lenne jó leturmixolva (pl. rántott hús). De imádja a rántott halat, cukkinit, persze panír nélkül. Eszik a mi rizibizinkből, krumplinkból, amiket meg tud "rágni" az ínyével.


Nálatok hogy néz ki a napi étkezés?

2010. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nálunk is pont ugyan ilyen. Csak azért kérdeztem,mert sokszor olvasom,hogy ekkora baba már kenyeret eszik, sonkát ,kalácsot meg ilyeneket. Mi még nem. Foga is csak kettő van. gOndoltam még nem adok. Én is még pépesítek.
2010. okt. 20. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!