Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fázhatott a babám így 22 fokban?

Fázhatott a babám így 22 fokban?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kisfiam, estére adtam rá egy rövid ujjú body és rugi plusz zokni, majd adtam rá egy 2,5 togos hálózsákot. 22-23 fok van bent, de reggel nagyon hideg volt a kiskeze, karja. :(

Nagyon lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem adtam rá még hosszú ujjú bodyt :(

Egyébként nem ébredt, végigaludta az éjszakát.



2023. okt. 4. 08:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagyis rövid ujjú body+ hosszú ujjú rugdalózó+zokni volt rajta
2023. okt. 4. 08:51
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Simán fázhatott.
2023. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
A tarkoját nézd meg. Ha az hideg, akkor valószínűleg hideg volt. De csak a kezére nem lehet adni.
2023. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%

Hát az kevés sajnos simán fázhatott

A babák nem mozognak úgy mint mi ezért ami neked még kellemes hőmérséklet ő már abban fázhat

2023. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Én a fokokra egyébként már nem adok, mert van hogy 24 fok van a lakásban, viszont hideg van, mert még én is fázok. 🤷🏼‍♀️(3)
2023. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem volt hideg a tarkója, sem a lába. A keze viszont igen.

Ezt az öltetést javasolták… hát ennyit erről, csak már nem tudom mibe öltöztessem, ha meg túl sok ruhát adok rá, akkor melege van és nyugtalan

2023. okt. 4. 09:01
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is 4 hónaposom van, 22-23 fok van ittbenn este. Mi még mindig bukón hagyott ablakkal alszunk.


Rövid body és leggingsben alszik, takaró nélkül. A hálozsákban üvölt.



Nem a kezét kell nézni. A keze még nem mérvadó, mert nem olyan a vérkeringése még mint a nagyoknak. Az enyemken 40fokban is jéghideg a keze. Tarkóját, ahogy fentebb is írták.

2023. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy a karja hideg volt, de a többi része csoda hogy nem főtt meg. Én annak idején, ennyi idős korában már bőven csak hosszúujjú bodyt adtam rá télre a 2.5 tog-os hálózsákba, pedig nem volt olyan meleg, mint nálatok, inkább max 20 fok körül. Ideálisabb háló hőmérséklet.
2023. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyit se adtam rájuk és 20 fok fölé sosem fűtünk. Nem mérvadó a kéz hőmérséklete, ha nyugodtan aludt és a tarkója nem hideg, akkor nincs gond.
2023. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem láza van,basszus?
2023. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!