Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben sétáltattátok ma 1 éves...

Miben sétáltattátok ma 1 éves babátokat? Amikor itthon vetkőztettem, hideg volt a kis lábszára, combja. Fázhatott? A tarkóját sűrűn néztem séta közben, nem volt hideg, jó meleg volt.

Figyelt kérdés
Mi így voltunk:body,pulcsi,harisnya,bélelt gatyó(nem nagyon vastag), átmeneti polár kabát, középvastag mellény, tavaszi sapi, és takaróval letakartam a lábát.
2010. márc. 17. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Cipő is volt rajta.
2010. márc. 17. 15:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a bundizsákban. Itt felhőátvonulás volt, néha elbújt a nap, és akkor hűvös volt. Meg a szél is fújt.
2010. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk 8-9 fok volt, hideg nem volt, csak a szél fújdogált néha.
2010. márc. 17. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Kis biciklivel mentünk.Hosszú ujjú bady,egy kapucnis vékonyabb felső,egy tavaszi kabát,harisnya és egy polár kabát,polár nadrággal és cipő.Nem sokat mentünk én is féltem,hogy fázik.Nekem a kis lábacskája a talpa volt hideg.
2010. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változékony az idő, hol meleg van, hol hideg. Ettől nem csak a babák, mi is érzékenyebbek vagyunk.


Én úgy öltöztetem a fiamat, mintha tél lenne. (Anorák, harisnya, hosszú ujjú body, felső, sapka, kesztyű.)


Ha majd tartós meleg lesz, akkor jöhetnek a tavaszi ruhák!

2010. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig bajban vagyok, hogy mit adjak rá. 17 hós lesz. Én ezt adtam ma rá: hosszú ujju body, kis felső, pulcsi, harisnya, vékony naci, vastagabb naci, sál, sapi, kabát, kesztyű. :) Néha beül a kocsiba, akkor be is takarom és lábzsákot is teszek rá.
2010. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!