Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már a Magical baby...

Jártatok már a Magical baby spa-ban vagy a Mattesz baby spa-ban? Ha igen, mi miatt?

Figyelt kérdés

#baby spa
2023. okt. 6. 18:46
 1/5 anonim válasza:

Mattesz-ban voltunk. Elsőre privát órára mentünk. Szép a hely, tetszik a ‘saját’ kis jakuzzi.( Bp, Újpest)

Nem volt különösebb oka, hogy babyspaba mentünk, inkább csak az, hogy meg akartam ismertetni a kisfiamat a bébiúszással, de nem akartam elsőre felnőttekkel fürdetni.

Elmondta Csilla ( Mattesz Csilla), hogy figyeljünk az egyensúlyára a babának. kb ennyi hasznot láttam a 15ezres órában😅 3x voltunk, rábeszélt újra a privát órára, de a kisfiam üvöltött a kezében, így én pancsikoltattam :D kaptunk kedvezményt, mert nem

foglalkozott a gyerekkel :D Van pici kis ‘torna ‘ bevezetésnek aztán a fürdés a jakuzziban. Félóra kb egy foglalkozás nettóban, öltöztetést és minden ilyen leszámítva 😊

2023. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2023. okt. 7. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Éljen sátán! :) Oktalanul nagy pénz valamire, ami nem csak nem jobb élmény a babának, de akár még rosszabb is, sőt rossz is lehet. juhuuu :D

Bocsi az offért, de a babának nincs olyan, hogy "spa". Felnőttnek sincs, csak azok már nagyon eltébolyultak. A valódi "spa" nem ez.

2023. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miből gondolod ezt? Próbáltad?
2023. okt. 8. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Vegul elmentetek? Milyen volt? :)
jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!