Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol jártatok setalni a...

Mikortol jártatok setalni a csecsemővel? Később muszáj vele minden nap kimenni a levegőre?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz 3 hetes a kisbabam, a rokonok mar mondják, hogy ha nincs az a hőség menjek vele sétálni. En egyenlőre inkább nyűgnek érzem a sétát.. (panelban lakunk es nagyob nehéz a babakocsit levinni a lépcsőn.. Stb) plusz az etkezese is kaotikus a babának.

Szóval a kérdésem, hogy ha nő a baba, muszaj minden egyes nap sétálni vele? Es ha nem, egy héten ti hanyszor mentetek ki vele?


2022. aug. 3. 14:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi panel + kutya miatt mindennap 2x megyünk le. 1 hetes kora óta.

Igazából mivel ez egyrendszeres dolog, megszokta. Annyira, hogy télen volt olyan, hogy a kutya nem akart lemenni annyira rossz volt az idő és a baba miatt le kellett menni, mert otthon csak nyűglődött.

2022. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincs szélsőséges időjárás, akkor igen. Ez alap. Szüksége van a friss levegőre. És neked is. A 4 fal között akarod leélni az életedet? Neked is kellenek az ingerek és az emberek! Nincs babakocsi-tároló vagy lift vagy szomszéd, aki segít? Az étkezése (= a szopása) miért kaotikus?
2022. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Igen, szinte mindennap kimegyünk, eddig csak ha szakadt az eső akkor nem mentünk ki. Télen jól felöltöztünk, nyáron ha kánikula van, akkor is lemegyünk este 6 után.

3 hetes és még nem vitted ki? Minél inkább nő annál inkább ki kell majd vinni pl. játszótér.

2022. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem panel, de 4 napos korától minden nap kint vagyunk, nekem kellett a séta. 3 éves múlt, de kb 2-3 napot nem voltunk kint amikor lázas volt.
2022. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
7%
Alig volt olyan hogy csak azért mentünk ki, hogy sétáljunk, néhány havonta csak.. Engem rohadtul untatott csak körbe-körbe menni. Amióta nagy is csak akkor megyünk el itthonról ha muszáj
2022. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a védőnőm eleve azt mondta, hogy az első 2 hétben eszembe ne jusson kivinni, addig csak az erkélyen levegőztessem, szóval nem értem, miért estetek ennyire neki. Nálunk is ugyanez a gond, amit a kérdező ír, panelban lakunk és nagyon nehéz lecipelnem a babakocsit a lépcsőn, pedig csak 1 emeletet kell, de akkor is. Én 155 centi vagyok, vékony alkat, nem igazán bírom el. Szóval mi se megyünk le minden nap. Egy héten kb 4x, amiből 2 a hétvégén van, amikor apuka itthon van és segít levinni a babakocsit.
2022. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

6-os: a védönöd a középkorból maradt itt, legalább is gondolkodásban.

Egy babát már a születésekor is ki lehet vinni, semmi baja sem lesz, legfeljebb nem lesz beteges, ha minél korábban kezdesz vele a levegön lenni. Az erkélyen szellöztetés, föleg ilyen melegben nem igazán jó üötlet.

2022. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Rég elavult ez a 2 hetes baromság, a korházból is haza hozza az ember. Az én vedőnőm 5.nap jött és mondta mehetünk ki, mondtam már voltunk tavasszal kb melegebb volt kint mint bent mért maradtam volna.
2022. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel született, 4 napos korában volunk először, onnantól minden nap, télen-nyáron, kivéve mondjuk szakadó esőben.
2022. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

9-es vagyok, lemaradt, hogy szintén panel, 8.emelet. Babakocsit a felettünk lévő tetőtéri tárolóból viszem. Ugyan van lift, de a tárolóból le (2 lépcsősor) és a magasföldszintről az udvarig (szintén 2 lépcsősor) kézben viszem le a babakocsit.

Nekem is macera, de emiatt nem hagynám ki. Mindenkinek kell a friss levegő. Babának és anyának is.

2022. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!