Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A négy hónapos státuszon...

A négy hónapos státuszon mindent szoktak tudni a babák?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a védőnőtől a kérdéssort és meglepődtem, mert eddig mindig mindent tudott róla a kislányom egy hónappal előbb, most meg kb. semmit (emeli magát, meg 15 percig elvan hason, de azért nem egyedül vagy hát nem mértem, hogy mikor kezd el morcizni).


Viszont vannak olyan dolgok pl. hason mindkét kézzel egyformán nyúl a játékért, ami elég messzinek tűnik fejlődésben a kiemeli a mellkasát és alkaron támaszkodiktól.


Ezért érdekelne, hogy ezek mind elvártak lennének, hogy csinálja vagy van amit ha nem csinál az nem baj csak azt kell nézni hogyha csinálja akkor viszont jól csinálja-e?


2023. okt. 14. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mienk nem tudta kb. a harmadát, a védőnő szerint nincs ezzel semmi gond. Pár dologra mondta, hogy a következő hónapokban figyeljük, ennyi.
2023. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Enyém nem nyúlkált még a státusz napján hason fekve, 1-2 héten belül elkezdte.

Van 8 évesem is és nagyon sok státuszkérdésnél voltak gondok, még a 2 évest is idevéve, egészen 1 hónapos korától kezdve de ő is okos fiú, nincs vele semmi gond. Annyira semmit se kezdett olyan későn, hogy bárki bárhová is küldte volna.

2023. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szard le csinálni fogja ha meg nagy baj van azt te is észreveszed
2023. okt. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!