Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Védőnői státuszon 2 dologra...

Védőnői státuszon 2 dologra mondta, hogy ez így nem jó, de majd alakul, mi ezekben a gond?

Figyelt kérdés
3 hónapos babámnak volt ma a státuszvizsgálat. Az egyik "nem az igazi" volt, hogy hason a csípőjét a bal oldalon felemelte, a másik, hogy amikor ülésbe felhúzta, akkor olyan volt a fiam, mint egy kis buddha, tartotta magát, de behúzta a nyakát. Annyit mondott, hogy ez nem annyira jó, kérdeztem hogy miért, de azt mondta, ne aggódjak ez még alakul. Nem nagyon vagyok ilyesmikben képben, mi a gond a fiammal? Terpeszpelenkát visel amúgy, mert fejletlen a csípője, általában C alakban tartja magát, de nagyon sokat izeg mozog a másik irányba is sokat..
2022. jan. 31. 22:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Azon kívül minden teljesen jó volt, mosolyog, hangokat ad, tárgyat megtartja stb...
2022. jan. 31. 22:14
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Atyaég, mit nem adnék egy ilyen védőnőért, aki meg is nézi, hogy mit és hogyan tud a gyerek, nem csak leméri és beszól a szoptatás miatt. 😅
2022. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

A csípő miatt még sokáig fognak aggodalmaskodni,meg is fogják még egy párszor nézni a csípő ficam miatt,főleg ha neki fejletlen.

Terpesz pelus,torna,ha baj van is ennyit lehet kb tenni,de nem hinném hogy baj van hiszen akkor küldött volna tovább azonnal szakemberhez.:)

2022. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha aggódsz és úgy gondolod nézesd meg egy konduktorral.

Nálunk is C alak volt, illetve ferdenyak tartás is, én egy neurológushoz is elvittem. Dévény tornát írt fel, az hozta helyre. Ilyen idős korban még pár alkalom is akár elég lehet, nekem anno ezt mondták. Mi összesen 10x voltunk 3.5 hónapos kortól 1 éves korig.

2022. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!