Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek alacsony babája/kisgyer...

Akinek alacsony babája/kisgyermeke van,1éves státuszon mekkora volt?

Figyelt kérdés

Az én fiam 68 centi jelenleg.

47centivel született. Van akinek ilyen alacsony a babája 1évesen? Kezdek aggodni…



2022. ápr. 19. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
kislányom 5,5 éves, most 104 centi, 15 kiló. 1 évesen 74 volt, 48 centivel született.
2022. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesómé 72 centi volt.
2022. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek a méretek úgy tudom átlagos,illetve átlag alatti de elfogatható méretek. Én fejlődésgörbét vezetek,ott a vonal alatt bandukol..🥺vedono semmit se mond,haziorvos mar ha 1centivel kisebb mint “kéne” már rikácsol.. ma megyunk endokrinologushoz. Remelem csak genetika,mert mi is picik vagyunk ferjemmel de sajnos az orvos nem érti ezt meg.
2022. ápr. 19. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
71 cm volt a fiúnk, éppen határérték. Azóta is mindig éppenhogy eléri a 3as percentilt. Nem találtak nála semmit, egyszerűen kis pindurka. Jobb ha kivizsgálják mintha legyintetnének rá. Legalább te is megnyugszol.
2022. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es-> mennyi idos most a picitek? Tehat akkor nincs semmi problema csak picike. A csaladban is sok az alacsony? Koszonom a valaszod :)
2022. ápr. 19. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislányom most lesz 1 éves, 74 cm, ami elvileg átlagos. Pedig én is és a férjem is alacsonyak vagyunk. Én 154 cm, ő 172 cm. Elvileg a genetika később jön ki. Emlékszem nekem is kb. 5.es koromig normális volt a magasságom és ott álltam meg a növésben.
2022. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik 69, a másik 68 csnti volt egy évesen és kb 7kg mindkettő. 😊
2022. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4es vagyok

4 éves a fiunk. Nem találtak nála semmi eltérést. Férjem családja átlagosnál magasabb, én családom átlagos, vannak kisebb tagjai mint pl én 160 cm vagyok.

2022. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!