Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség. A fiam cicije egy...

Segítség. A fiam cicije egy 5forintosnyi részen piros, meg van alatta duzzadva. Ma napközben jöhetett ki. Van itt egy doki esetleg?

Figyelt kérdés

Este vettem észre, holnap du 17h-tól rendel a dokink, addig mit csináljak? Reggel semmi nem volt. Plusz fogzik (ezzel lehet összefüggésben?), jön most 2 foga, elég nehezen viseli, 8 hónapos.

PArázok.


2010. okt. 18. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bocsi nem vagyok orvos:

Megcsíphette valami- szúnyog, pók, vmi.? Akkor kálcium ampullát, vagy kálcium kidet adj neki. És holnapra lelappad. Ha nem vagy benne biztos, hogy az, és mégis adsz neki, akkor ezektől semmi baja sem lesz.

Így nézhet ki:

[link]


[link]

2010. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

fotózd le és tedd fel. Látatlanban még egy orvos sem fogja megmondani!

Holnap vidd el orvoshoz.

Amugy valószínű semmi komoly.

2010. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát még semmilyen rovarral nem találkoztam a lakásban az a "baj", nagyon magasan vagyunk, ide csak sirály jár... hangya se, légy se, pók sincs.

Megnézem reggel jobban, hogy hogy alakul. Aztán meglátjuk..

2010. okt. 18. 20:59
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]


ezt fürdés közben fotóztam, azóta már alszik..

2010. okt. 18. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:

A fogzáshoz sztem nincs köze. Holnap vidd el a dokihoz ha nem múlik el. Tényleg jó piros. M

ondjuk én tuti felhívtam volna rögtön a dokimat/védőnőmet, hogy megkérdezzem. Ő adott volna megnyugtató választ. Na de nem lehet mindenkit bármikor hívni....

2010. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tényleg jó piros. Holnap nézzen rá doki, ha addig nem múlik el. Fogzáshoz szerintem nincs köze.
2010. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
áhh este 8-kor :( reggel majd riasztom valamelyiket.
2010. okt. 18. 21:52
 8/13 anonim ***** válasza:
szegénynek jó csunya. Majd ird meg mi lett!
2010. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

tényleg jo piros neki. fáj is neki ? nem lehet h piszkálgatta nap közben és attol gyulladhatott be neki?

igazábol másra nem tudok gondolni, max még az h valami megszurhatta - pl valami kis hegyes játékdarab - bár nemhiszem h ilyet adsz neki.


de én is kiváncsi vagyok h mi ez.

2010. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs köze a fogzáshoz. Olyan mintha be lenne gyulaldva az a terület. Majd írd meg mit mondott a doki.
2010. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!