Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 2 hónapos és el kezdte...

Babám 2 hónapos és el kezdte az éjszaka se alszik dolgot nem tudjuk sehogy le nyugtatni nem akar el aludni van valami lehetőség amivel el aludna nyugodna? Szirup vagy tea? Ha fent van akkor is nyűgös.

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 00:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Lehet álmos és már nem tud elaludni. Ha tudod tedd mellre/vigyétek ki babakocsival/hurcizd vagy bármi, amitől többet alszik nap közben, akkor este is jobban fog aludni.
2023. okt. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mellre tettem de az se segít fel ébred hordoztam kocsiban is csak addig alszik míg benne van. Reflux a is van és így nehéz egész nap max 1 órát alszok.
2023. okt. 18. 00:53
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Gastrotusst adsz neki? Azt szokták refluxra adni. Én azt csináltam, hogy hurcibáltam fel-alá fehérzajban. Arra bealudt akkor leültem a fotelba és ott szundikáltam. Ha mélyebben bealudt, akkor leraktam szigorúan magam mellé olyan távolságra, hogyha kinyújtotta a kezét belém ütközött.


Pukiznia nem kell? Az még segített nekünk, hogy ne kelljen annyiszor.

2023. okt. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen sajnos.
2023. okt. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze,nyomd tele a 2 honapost nyugtató meg altató sziruppal meg teával 🤦

Ha nagyobb lenne pár éves oké,de két honaposnak ?

2023. okt. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Bukni nem bukni gyarapszik. Gasztrotuszt kapja Espumisant is de ha véletlen el alszik le teszem 2 perc és fél ébred még ha ott vagyok mellete. Nem segít ha rajta tartom a kezem vagy a közelbe. Hordozott rendeltem hogy legalább ne keljen tartani. Párom is ki van munka mellet. Már tanácstalanok vagyunk.
2023. okt. 18. 06:44
 7/23 anonim ***** válasza:
Aludj vele.
2023. okt. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Van ilyen babakocsi rázó (hivatalosan ringató), esetleg babakocsi rakjátok be a lakásba és próbáljatok ott körözni vele, amíg el nem alszik, majd nyomjátok be ezt a ringatót, hátha működik.


Adamo hinta vagy rezgős szék nem működik? (Tudom rossz a babának, de pár napig esetleg)?

2023. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami újkeletű szokás a gyereknek nyugtatót adni, ha nem alszik? Én is kivoltam a nem alvastól, jobb éjszakán csak 2 óránként kelt 22 honapos koráig, de eszemben sem volt a nyugtató tea meg tarsai.
2023. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ez régi szokás inkább. A nagyszüleinknek még néha adtak mákteát vagy mit.
2023. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!