Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermeketek, amikor elkezde...

Kisgyermeketek, amikor elkezdett mutogatni mindket kezen egybol mutato ujjal mutatott vagy eloszor jobb, bal kezen tenyer es bal kezen kesobb ujjal?

Figyelt kérdés
Bal kezzel, mintha inkabb nyitott tenyerrel mutatna, jobb kezen mutat mutato ujjal, nalatok ezek hogy vannak vagy voltak?
2023. okt. 19. 16:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Minden kis hülyeséget valami tunetnek hisztek vagy mi?
2023. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De valaszolni senki nem bir , hogy igen igy csinalta vagy nem nem igy csinalta? 😂 Hat egy egyszeru kerdes volt, mi ebben az ennyire bonyolult nektek? 😀😂 jo isten gyere le
2023. okt. 19. 16:58
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Sosem mutogattak 2 kézzel, a jobbkezes a jobbat használta, a balkezes a balt. Eleinte nyitott tenyérrel, később precízebben, egy ujjal. De én sem értem, mit akarsz ebből leszűrni, ne legyenek már elvárásaid egy egy éves gyerekkel szemben.
2023. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a vedono felhozta ezt a van e kez dominancia , ugyanugy hasznalja r mindket kezet, stb es erdekelt, hogy a mutogatas hogy alakult, de igazabol pont ugy irtad, hogy gondoltam, hogy a jobb kezes csak jobb kezzel mutogat. Koszonom a valaszod
2023. okt. 19. 17:20
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, a védőnőt tojd le, de komolyan. 😄
2023. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem, ez nem azt jelenti, hogy a jobbkezes mindig csak a jobb kezével mutogat 🤦‍♀️
2023. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

A kézdominancia leghamarabb 1,5 éves korban dől el, de jellemzőbb később és legkésőbb iskoláskorra kell!

1,5 alatt kóros, ha dominancia van!

2023. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem hogy alakult nálatok, én kislányom is ugyanígy mutogat
márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szia, hat a bal kezen elvetve mutogat azota is ujjal, tenyerrel talan, de inkabb a jobbal es mutato ujjal, viszont fentebb irta valaki, h naluk is jobb kezzel mutogatott ujjal, hat nem tudom, en sok babat latok mindkettovel, dehat minden baba mas ugye
márc. 3. 20:38
 10/24 anonim ***** válasza:
Remélem ez nem jelent semmi rosszat
márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!