Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 5 hónapos kisfiam 2...

Lassan 5 hónapos kisfiam 2 hete csak a jobb oldalára fordul,néha sikerül átfordulnia is.A bal oldal egyáltalán nem érdekli.Raktam oda neki játékot is.Ha én próbálom forgatni akkor már lendül is,szóval nem értem magától miért nem. Vigyem el valahova?

Figyelt kérdés
Ha hason van akkor néha 3-4 mo-ig szépen kinyomja magát, de inkább repülőzik. Vigyem el valahova? Vagy várjak vele, rendben van ez így? Tapasztalt anyukák ☺️
2023. aug. 24. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
6 honapos korra kell tudni atfordulni, teljesen idoben van meg. Az en babam 3 honaposan forgott hatrol hasra, de hetekig csak az egyik oldalara. Aztan hasrol hatra, es utana kezdett mindket oldalara. Raer meg.
2023. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocsanat, most olvasom ujra, hogy meg csak az oldalra fordulas nincs meg. Ha folyton csak az egyik oldalara fordul, erdemes lehet megnezetni, igen. Szoval atfordulni meg raer mindket oldalra, de szerintem nem art, ha ranezetsz.
2023. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 5 hónapos és ő is csak az egyik oldalára forog. Ugyanígy van mint nálatok is, segítséggel átfordul a másik oldalra is, de magától nem. Nem gondoltam eddig, hogy ez probléma lenne, úgy voltam vele, hogy majs megtanulja a másik oldalra is. Miért kellene megnézetni, miért probléma ez? Köszi ha válaszoltok
2023. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3, nem probléma. Majd átfordul a másik oldalra is. Az az oldala dominans. Pl ha jobb kéz felé fordul, nagy eséllyel jobbkezes lesz. Nem kell egeszséges babakkal szakemberhez rohangálni.
2023. aug. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen idos korban nem szabad, hogy egyik oldal dominans legyen.
2023. aug. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!