Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött fürdetéséhez babakád...

Újszülött fürdetéséhez babakád vagy nagy kádba tehető babatartó (pl. Angelcare)?

Figyelt kérdés
Ismerősöktöl kaptunk egy kádba tehető Angelcare babafürdetőt, de a védőnőm azt javasolta, hogy ne azzal kezdjünk, esetleg később (bár a termékajánló szerint pont 0-6 hós korig jó). Bennem is felmerült, hogy nem lesz-e ijesztő a babának, hogy csak úgy bele van rakva ebbe a cuccba a nagyobb kádban, mi meg úgy hajolunk fölé, nem is tartjuk. Nektek van ezzel tapasztalatok? Van emellett egy összecsukható babakádunk is, ami meg azért lehet praktikus, mert fel tudjuk tenni pl. a mosógép tetejére is, úgy tudjuk tartani a babát benne, és nem kell kád felett görnyedni. Nektek mi vált be a fürdetésnél?
2023. okt. 21. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

En ugyan termeszetesen szultem, de voltak komplikaciok, iszonyatosan szarul voltam hetekig, hajolni, guggolni, nagyobb mozgasokat csinalni nem tudtam.

Igy nagyon jol jott a babakad es az allvany, ferjem nem volt mindig otthon furdeteskor, hogy segitsen.

Mar 6 honapos a kisfiam, de igazabol meg mindig igy hasznaljuk, szereti :D

(Meg nem tud ulni, es meg nem notte ki).

Ha valaki esetleg csaszaros, hatvanyozottan igaz lehet, hogy nem nagyon fog tudni ujszulottet furdetni nagy kadban egy darabig.


Az angelcare babatartot be tudod tenni a kiskadba is szerintem, nem?

De igazabol mindegy, majd a gyakorlatban kiderul, hogy melyik lesz nektek a nyero :D

2023. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Eleinte biztos, hogy tartanod kell, bármilyen "cuccba" is teszed. Szóval a kérdés, akarsz-e hajolni. Én babakád párti vagyok.
2023. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a nagy kádban volt a babakád, és abban az a kis tartó, amibe a babát tettük.

Igazából így csak a vízspórolás volt jelentősebb a kiskáddal, de szerencsére bírtam hajolni, a kád meg nekem nem tűnt stabilnak mondjuk a mosógépen.

Tehát ha van, akkor a kiskádat tedd oda, ahol nektek kényelmes, de abba is beleteheted a babatartót (nekem nagyon jól jött, mert teljesen bestresszeltem az elején, hogy nem merem/tudom fogni a babát végig a fürdetés alatt 😊)

2023. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Mi babakádban fürdettük,tenyérrel megtámasztva.
2023. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Később semmi értelme a tartónak, jól látod. Próbáld ki, aztán eldöntöd!

Második gyerekkel vettünk, mert anélkül nem tudtam egyedül kényelmesen fürdetni, így meg szabad volt a kezem.

Egy hátránya, ha csak a nagykadba fér, akkor több víz kell egy fürdetéshez.

2023. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vettem a babámnak egy szivacs macit. Ami nagyon kényelmes szerintem és nem kell konkrètan tartani a babát. Elfekteted benne és könnyen meglehet fürdetni.
2023. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!