Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szívbeteg babát hoztatok...

Szívbeteg babát hoztatok világra és egyik uh-n sem láttak semmi elváltozást?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szívbeteg? mi a probléma? szívzörej? az nem feltétlen látszik az uh-on, sokszor csak hallják, de legtöbbször ártatlan és nem igényel kezelést.
2010. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi a probléma? :(
2010. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A lanyomnak van egy pici lyuk a sziven, ultrahang kimutatta a masodik napon. A 2 hetes vizsgalaton mar kisebb volt, remelhetoleg a 6 hetes vizsgalaton mar nem is lesz ott.
2010. okt. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőm volt így. Olyan rendellenessége van a kicsinek, amit képtelenség kimutatni UH-n magzati korban, ugyanis akkor még más a keringési rendszer, bizonyos erek pl. csak akkor kezdenek működni, amikor beindul a tüdőlélegzés.

Ők már nagyon sok orvosnál voltak,és ezt a bajt sajnos semmiképp nem lehetett volna kiszűrni előre.

2010. okt. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem Édesanyám 25 éve hozott a világra. 9 évesen kezdődtek a problémák. Ugrált a mellkasom időnként olyan ritmuszavarom lett. Természetesen a különféle vizsgálatok alkalmával minden rendben volt, az ultrahang, EKG sem mutatott semmi rendellenességet. Azt mondták kitalálom. Édesanyám pedig visszakérdezett, hogy ő is kitalálja, hisz már nem egyszer tanúja volt az esetnek. Teltek az évek, és együtt éltem ezzel, mert semmit nem tudtak kimutatni. Folyamatosan jártam dokihoz, és próbáltam bizonygatni az igazam, hát nem igazán foglalkoztak velem. Majd 4 éve karácsonykor deffibrilátorral jött ki értem a mentő, egyből az intenzív, ahol majdnem 6 órán keresztül 197-es volt a pulzusom. Az egész mellkasom ugrált. Na most már volt bizonyíték és foglalkoztak is velem. Meg lett sürgetve a dolog és egy hónap múlva már a debreceni klinikán feküdtem katéterezésre várva. Az egyik érben egy érgóc volt, ami időnként összeakadt vagy mit csinált és az produkálta a ritmuszavart. A katéterezésen kívül ezt más nem mutatta ki. Azt akkor kiégették nekem, és azóta tünetmentes vagyok. Ez az én történetem.
2010. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
semmit sem mondtak egyik UH-n sem nekem, mindegyiken ép szív volt és borzalmas betegséggel született a kisfiam, egész életében nyitott szívműtétek várnak rá :-(
2010. okt. 19. 20:41
 7/13 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom! :((( kisbabád a körülményekhez képest jól van? hogy bírjátok lelkileg?

esetleg megpróbáltok kártérítést kérni?

2010. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

sajnalom, nekem is szornyu volt megtudni es elfogadni, hogy beteg a kincsem

kitartast es soksok erot kivanok nektek

2010. okt. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

sajnálom..............reméltem, hogy nem ennyire komoly a baj.

Nem tudom, hogy lehet ezt feldolgozni, elfogadni, de Neked erősnek kell maradnod, mert csak Rád számíthat.......TE VAGY AZ ÉDESANYJA

Sok jót Nektek.

2010. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jol van most, allandoak a vizsgalatok, nem tudom feldolgozni, minden megvaltozott :-(
2010. okt. 23. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!