Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges terhesség vagy...

Lehetséges terhesség vagy valami gond van? Az orvos nem mondott semmit mikor nála voltam, semmi elváltozást, betegséget nem látott.

Figyelt kérdés

Már 5 hete érzek tüneteket, (pl hányinger, hasszurkálás, fejfájás, fáradtság, mell érzékenység). Május 3-6-ig volt pici barnás vérzésem, de fájdalommentes volt. Csináltam tesztet,ami negatív lett. Rá pár napra volt pici barnás folyásom, de csak a wc papíron látszott. Azóta a hasam alja nagyon kemény,érzékenyebb a mellem is. 1 hete voltam nőgyógyásznál, de nem látott semmit, azt mondta hogy ha pozitív lesz a teszt menjek vissza. Egyre keményebb lett a hasam alja, már "benyomni" sem lehet, feszítő érzést érzek benne néha szurkál. Tegnap este és ma volt minimális barnás vérzésem, továbbra is feszül a hasam alja, és nagyon kemény, a mellem érzékeny és fáradt vagyok mindig, néha rám jön a hányinger.

Nem merek tesztet csinálni, nem tudom mi történik és hogy mit csináljak.


2011. máj. 20. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
De most akkor késik a mensid? Mikor kellett volna megjönnie! Ha neked 5 hete vannak tüneteid, akkor a dokinak már tuti látnia kellett volna legalább megvastagodott nyálkahártyát. Szerintem sajnos nem vagy terhes és itt más lesz a gond! De én a helyedben felkeresnék egy másik dokit!
2011. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább vmi gyulladás lehet,főleg ha kemény a hasad alja...mielöbb másik doki.
2011. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem mondott semmi gyulladást, legalábbis nem mondta. Csinált rákszűrést is.

7 mm a nyálkahártya

2011. máj. 20. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Hátha terhes lennél, akkor tuti nem 7 mm-es lenne! Szóval szerintem azt ki lehet zárni!

Keress fel egy másik orvost!

2011. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oksa,nézek másik orvost.

Köszi a válaszokat!

2011. máj. 20. 21:43
 6/6 A kérdező kommentje:
7 mm volt egy hete. Még ma is vérezgetek, a hőm 36.8.
2011. máj. 21. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!