Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka vált be újszülö...

Melyik pelenka vált be újszülöttnek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi.

Tudom, nem véletlen van ennyi fajta, mindenkinek más, de jó lenne egy kis irány.


2023. okt. 24. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a müller saját márkása volt csak jó a fiam újszülött korában. Amikor nagyobb lett, akkor már mindegy volt.
2023. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó sajátmárkásokkal kezdtem, a DM, a Lidl, Penny és az Aldi sajátmárkásait próbáltam ki, mind bevált. 4-es méretig Lupilu (Lidl) volt, mert oda járunk vásárolni. Aztán a pennysre tértünk át.
2023. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a DM-es volt a legjobb. A többibol folyt, nagy volt, kicsi volt. Ár érték arányban is ez volt a legjobb.
2023. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rossmannos illet rá legjobban először. Az volt a legkeskenyebb, szerettük. Később váltottunk.
2023. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a kórházban Libero Touch-ot adtak, az bevált, így nem variáltunk. Azóta is azt használjuk, már az 5-öst.

Én a kelengyéhez egyébként Pampers-t vettem, elhasználtuk ugyan, de az nem jött be.

2023. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a dm saját és a huggies elite soft volt a kedvenc. Utóbbi különösen jól megfogta az amyatejes ősrobbanós kakit.
2023. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szintén DM sajàtmàrkàsat használtunk mindkét gyereknél.
2023. okt. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

mi megprobaltuk a sajat markasat dm es rossmanbol. De a Pampers valt be a legjobban. Mostmar a Pampers pants-et horda 2 evesen.

Nekunk ez tartotta a legjobban benne plane a kakit addig amig csak anyatejet ivott es folyit ki mindenhol a többinel.


Szerintem megeri itt többet kiadni. Eleve a gyerekedrol van szo...

2023. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem megeri itt többet kiadni. Eleve a gyerekedrol van szo..."


De ha valakinek beválik az olcsóbb, minek adjon ki többet? Nekem egyik gyereknél sem folyt ki a DM-esből az anyatejes kaki sem, akkor minek vettem volna Pamperst 2-szer annyiért, mikor abból a pênzből vehetek neki mást is, ami tényleg kell?


Feltételezem, a kérdező is megveszi a drágábbat, ha kell, de miért ne próbálna olcsóbban kijönni?

2023. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon babafuggo. Nekunk kb meretenkent valtozott eddig, hogy melyik marka valt be.

En speciel orulnek neki 8-as, ha jelenleg nem 120 forint/db arert kene pelenkat vennem (kb, akciotol fugg), hiszen konkretan a kukaba ontom a penzem a pelenkakkal, de most eppen csak a pampers pants jo a kisfiamnak, igy nyilvan ezt veszem, ez van.

De egy idoben jol birta a babylove is, az legalabb olcso volt, csak sajnos mar valahogy nem mukodik, ahogy a tobbi sajatmarkas sem jelenleg, de kesobb majd meglatjuk.

Vannak dolgok, amiken nem sporolok, mint az etel, jo minosegu jatek, ruha, elmeny, stb.

De a pelenka? :D

Azon nagyon szivesen,barmikor.

2023. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!