Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme játszószőnyeget...

Van értelme játszószőnyeget venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kismama vagyok és azon filózok van-e értelme venni. Párom nem hagyja, hogy féláron vegyek a facebookról használtan, mert hogy nyalja, szájába veszi stb. a gyerek, meg hogy úgy is több gyereket szeretnénk.


Viszont szerintem elég durva ára van. Bár minden drága:D. Nekem az biztos, hogy annó nem volt játszó szőnyegem, meg tesómnak se, meg páromnak se és én eddig nem is tudtam, hogy léteznek ilyenek, ami alá befektetem és csüng felette ez meg az.


Szerintetek őszintén van értelme? Vagy elég a szivacs szőnyegre és a szőnyegre letenni a játékokat. Csüngősnek meg ami lesz a kiságyban elég.



Köszi, ha válaszolsz. :)



2023. okt. 24. 22:21
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Meddig használja ki a baba, hány hónapos koráig érdekli, hogy az alatt van? Mert én attól tartok hamar meg fogja unni, nyilván ha kúszik akkor onnantól már tuti nem érdekli gondolom.
2023. okt. 24. 22:22
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Hát az enyém elég sokáig feküdt "alatta" nagyon jól elvolt vele.


Utána eladtam én is.

2023. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%

Nekünk 4 gyerekünk van, egyiknek volt csak, most a legkisebbnek. Egyáltalán nem érdekelte, felesleges, annyi szerencsénk volt, hogy kölcsön kaptuk, így nem adtunk ki érte pénzt.

Érdemes esetleg, ha van rá lehetőség, kipróbálni majd valakinél, mert van olyan baba, aki imádja és van olyan, mint a mi Fiunk, hogy hidegen hagyta.

2023. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Előre nem tudhatod. 3 gyerekem van, most a harmadik annyit használta már most, mint a másik kettő összesen. Középső el volt benne kb 15-20 percig. Most a pici 3 hónapos, a jatszószőnyeg a leghasznosabb dolog a házban. Nem viccelek, bármeddig el van benne. Akár 1 órát is, az ebédet meg tudom főzni ha oda beteszem. Amúgy használni addig fogja míg megtanul forogni, utána szét dönti. Én mindenképp jó dolognak tartom. Amíg nem tud fogni, a másiknak(ami nem lóg semmi, csak szivacsos) nincs értelme, az akkor hasznos ha már forog és felveszi a játékokat.

Egy jótanács...ne vegyél meg mindent előre, valamit hagyj a látogatóknak is. Úgyis kérdezgetni fognak mit vegyenek. Amúgy ha használtan vennél, olyat amit gépben ki tudsz mosni és meg is van oldva.

2023. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én fiam nagyon szerette, de mi direkt használtan vettünk egyet talán 2000 ft volt, hogyha mégse kell neki, akkor se számít. Ezek többségét lehet mosni, és a zsír új csomagolásút is kimosnám, hiába új, azt egyszer valamivel kezelték, amíg eljutott a csomagolásig.

Kb 7-8 hónapos koráig tök jól elvolt vele.

2023. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom szerette. Volt több is, mert kaptuk. Cserélgettem őket, így mindig volt rajta valami érdekes.

Semmi gond a használttal, hisz kimosod. Az újat is illene kimosni, mielőtt ráteszed a gyereket.

2023. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak szolok, hogy ki lehet mosni ezeket a szonyegeket. Ki is kell, mert ha majd a ti babatok hasznalja, akkoris koszos lehet eleg hamar (bukas, kaki baleset pl) :D


En ezt a sima szonyeget vettem meg, ezen (alatta habtapi) fekudt sokat a kisfiam:

[link]


Hozza vettem egy baby gym-et (ezt hasznaltan, toredek aron) arra logattam ra mindenfelet. Azert szerettem volna igy, hogy valtozatos legyen, ne csak mindig ugyanazokat a jatekokat nezegesse es ez nagyon be is valt.


Most 6 honapos a kisfiam, de meg mindig elszorakozik a lelogatott jatekkal, meglepo modon, pedig mar forog, kuszik, de megis erdekes neki.

2023. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos, de amikor abban a korban volt, hogy rágja vagy nyalogassa, akkor nem azon játszott, hanem habitapin.
2023. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

A ferjednek uzenem, ezeket ki lehet am mosni, es ha te ujat veszel azt is pont ugyanugy kimosod. Ha szeretne, hogy legyen elheto Fold meg az unokajanak is, talan el kellene gondolkodni a kornyezetszennyezesen amit epp csinal.


A kerdeshez, ezt nem tudhatod, az enyem nagyon szerette , nekunk olyan volt (kulfoldon lakom, nem tudom nalatok van -e ), hogy zongora volt a vegen, es azt a labaval tudta rugni. Honapokig elvolt alatta. Ja, es hasznaltan vettem, utana en is eladtam. Ezeknek az egadta vilagon semmi bajuk nem lesz ,hogy egy par honapos csecsemo idonkent rafekszik.

2023. okt. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%
Egyik babámat sem érdekelte
2023. okt. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!