Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme játszószőnyeget...

Van értelme játszószőnyeget venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kismama vagyok és azon filózok van-e értelme venni. Párom nem hagyja, hogy féláron vegyek a facebookról használtan, mert hogy nyalja, szájába veszi stb. a gyerek, meg hogy úgy is több gyereket szeretnénk.


Viszont szerintem elég durva ára van. Bár minden drága:D. Nekem az biztos, hogy annó nem volt játszó szőnyegem, meg tesómnak se, meg páromnak se és én eddig nem is tudtam, hogy léteznek ilyenek, ami alá befektetem és csüng felette ez meg az.


Szerintetek őszintén van értelme? Vagy elég a szivacs szőnyegre és a szőnyegre letenni a játékokat. Csüngősnek meg ami lesz a kiságyban elég.



Köszi, ha válaszolsz. :)



2023. okt. 24. 22:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Lehet kapni 40 ezerert is. Gondolom a kerdezo egybol azokat nezegeti, passz :D
2023. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Az enyém nem sokat használta mert függőlegesen rám tapadva létezett abban az időben amikor használhatta volna. Sajnos ilyen is van. Az én babám utált feküdni, hanyatt és hason is nagggggyon sokáig.

Egyébként használtan kaptuk, kimostam, egy percig nem gondolnám hogy baja lehetne tőle ezek után.

2023. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
#13. Köszönöm, igazad lehet! 🫣😀
2023. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az ami én nekem tetszik. Én nagyon-nagyon drágálom az árát, főleg, hogy írtátok lehet nem is fogja érdekelni, mert ez babaszemélyiség függvénye akkor ezek szerint.


Igen, egyértelműen kimosnám akkor is, ha újat vennénk, meg minden új ruháját meg amit csak lehet kimosok majd. :)



Ez így 25 ezer és 10 ezerért találtam ugyanilyet, ami elvileg jó állapotú és annyi, hogy postaköltség fogalmamsincs mennyi, ha mivel eleg nagy lehet 3 ezer forint a pk., akkor is 13 ezer forint.

2023. okt. 25. 14:05
 25/29 anonim ***** válasza:
Nálunk jól jött. De Dechatlonban vettünk sport gépek alá való szőnyeget, mert én sem voltam hajlandó 20 ezerért venni dedikált játszószőnyeget. Tökéletes volt ez is.
2023. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ez amit linkeltél addig jó, míg nem forog, kicsit lefoglalja magát vele. Ebből egy olcsó használt tökéletesen elég, mert mosható, tisztítható rajta a játék.

Később egy sima nem mintás! játszőnyeg (polifoam szerű) keményebb pont jó, mert a szabad mozgás a legjobb a mozgásfejlődéshez.

2023. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Igazából ugyanazt tudja, mint a tizenezres, meg ugyanaddig is tart. A minta más kicsit, fenszibb a drágább, de ennyi. A gyerek nagyjából leszrja, hogy az a színes valami épp milyen dizájn.
2023. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Volt habtapink, kb. 6 honapos koraban kidobtam, mert elkezdett szetvalni. Van egy habszivacs szonyegunk, azon szinte csak en ulok, mikor leulok melle, o mindenhol jatszik a lakasban. A kis jatszoszonyeg, amirol figurak lognak, kb. 3 honapos koraig volt erdekes. Ez alapjan azt mondom, hogy a kovetkezo gyereknek nem vennem meg egyiket sem. Jo neki a padlo, vagy egy sima szonyeg.
2023. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Kisbabának nem tudsz évekre vásárolni, főleg nem ilyesmit. Ha pár hónapig tart a tizenezres kis lofsz, akkor addig. Nem kell a drágát venni, mert az valóban hótt felesleges.
2023. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!