Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme játszószőnyeget...

Van értelme játszószőnyeget venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kismama vagyok és azon filózok van-e értelme venni. Párom nem hagyja, hogy féláron vegyek a facebookról használtan, mert hogy nyalja, szájába veszi stb. a gyerek, meg hogy úgy is több gyereket szeretnénk.


Viszont szerintem elég durva ára van. Bár minden drága:D. Nekem az biztos, hogy annó nem volt játszó szőnyegem, meg tesómnak se, meg páromnak se és én eddig nem is tudtam, hogy léteznek ilyenek, ami alá befektetem és csüng felette ez meg az.


Szerintetek őszintén van értelme? Vagy elég a szivacs szőnyegre és a szőnyegre letenni a játékokat. Csüngősnek meg ami lesz a kiságyban elég.



Köszi, ha válaszolsz. :)



2023. okt. 24. 22:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nagyon szerette a lányom.
2023. okt. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
24%
Most őszintén mi a frász baj van a 3-as válaszommal? Leírtam a tapasztalatom!
2023. okt. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%

3 ezen az oldalon csak az a jó anya aki milliókat költ a gyerek cuccaira.

Ha leírod,hogy kölcsön,vagy olcsón kaptad meg az adott dolgot,jönnek a nagyképű és divatmamik pontozni,beszologatni...

2023. okt. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt, 2 gyermekünk van. A nagyszülőknél volt, oda járunk gyakran, de ott sem érdekelte.
2023. okt. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Mi úgy kaptunk, így nem bántam meg, mert nem került pénzembe 😅

Amíg kicsi, le se tojja. Egy sima pléden is elfekszik.

Mikor meg nagyobb, elmászik róla mert minden érdekesebb.


Kb 1-1 hónapig használtuk, mikor már forogni tudtak, de még kúszni nem. Addig elhadaltak rajta.

Utána el is ajándékoztam.


Ha lenne 3.gyerek, ami biztos nem lesz, na akkor tuti nem vennék.

2023. okt. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptunk ajándékba, de szerettem volna amúgy is. Kisfiamat egy percig sem érdekelte, letehetetlen baba volt.
2023. okt. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Volt mindkét gyerekemnél, szerették.
2023. okt. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%
A nagynak volt, érdekes is volt neki. Használtuk addig, amíg önállóan nem tudott helyet változtatni. Utána már nyilván minden más érdekesebb. A kicsinek is lesz, nagy a korkülönbség, nem tartottuk meg az előzőt. A használt szőnyeggel sincs amúgy semmi baj, ha amúgy semmi baja. Ki kell mosni. Kap majd habtapit is, ha nagyobb lesz.
2023. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Hab szőnyeget vettünk (összehajtható, eltehető, könnyen lemosható), azt nagyon sokáig használtuk, a kislányom másfél éves de a mamánál még mindig az van leterítve, ha ott vagyunk.

A férjem pedig kreált itthon talált faanyagból egy babatornázót, amire rá lehetett akasztgatni mindenféle játékot. Talán 1-2 hónap volt, amíg pár percekre lekötötte, nem mondanám, hogy szerette, otthagyni alatta sosem lehetett, annyira nem érdekelte. Mondjuk ő pályázhatott volna a letehetetlen gyerek posztra. :)

Én örülök, hogy megcsináltuk, anyagilag semmit nem buktunk rajta és kipróbáltuk, nem működött, ennyi. Ami nekem ebben szimpibb volt, hogy ezt tehetem a gyerek fölé és nem a gyereket kell betuszkolnom a lógó bizbaszok alá. Nekem praktikusabb volt, de ahány ház, annyi szokás. Újat semmiképpen nem vennék egyikből sem, mert arany árban van és semmivel nem tud többet, mint egy használt, ráadásul lehet, hogy élből megy majd nálatok a haszontalan cuccok stócába.

2023. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
13ezer volt a miénk újonnan. Ez aranyár?
2023. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!