Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok a babát?

Hogyan altatjátok a babát?

Figyelt kérdés

Hasra szoktam tenni mert úgy kijön aminek ki kell de azt olvastam nem jó mert nincs elég oxigén. Oldalt visszsjön neki az orrán a kaja . Hanyatt oké hogy jó az oxigén de nem tud a tej távozni magas a fulladás veszély.


Van egy 3 hetes babánk. Első baba, segítségünk egyáltalán nincs és mindentől parázok.



2023. okt. 25. 05:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A hasán.
2023. okt. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hanyatt úgy, hogy kicsit lejt (a feje magasabban). Ékpárnával szokták vagy csak aláhajtanak vékony takarót.
2023. okt. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt alapos böfiztetés után háton raktam le.

A kicsit pedig csak hason altattam. Csak hadon tudott. Ha máshogy tettem le, fel is kelt hamar (2 éves már)

2023. okt. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem nem is mindig büfizik kaja után. 😑 erre van valami jó tanács?
2023. okt. 25. 06:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Oldalt.

Mindig a másik oldalán.

2023. okt. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem büfizik akkor szépen evett, nem nyelt levegőt.
2023. okt. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig az oldalára tettem le, váltogatva mikor melyik oldalára. Aztán amúgy egy idő után a hátára fordult.
2023. okt. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam már a korházban is a hasán aludt. Hiába tettem a hátára, nem tetszett neki. Hason azonnal aludt.

2-3 hónapos kora körül volt egy időszak, hogy csak a hátán volt hajlandó aludni.

Aztán amikor elkezdett forogni már úgy aludt ahogyan neki jól esett.



Szinte soha nem böfiztettem, mert sosem nyűglődött, így gondoltam, hogy jól van.

Szóval ha nem sírdogál, nem nyűgős evés után akkor tedd csak le aludni.

Akkor kell böfiztetni ha levegőt nyelt, azt meg látod rajta.

2023. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fiam mindig csak a hasán tudott jó nagyokat aludni, már a kórházban is hason aludt. Eleinte próbálkoztam háton alvással, de fél óra után mindig felébredt.

2 éves lesz, most is csak hason alszik.

Én a rácsvédőt korán leszedtem, mert amikor behajoltam az ágyába dőlt a meleg, nagyon elveszi az oxigént tőle. Nem lesz semmi baj a hason alvástól.

2023. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyem 3 hetes koratol kezdve csak hason tudott aludni, igy onnan hason, legzesfigyelovel. Elotte az oldalan, kitamasztva.
2023. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!