Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-es pelusról vélemények?

DM-es pelusról vélemények?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 13:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Babylove-t használunk/tunk mindkét gyerekünkkel teljes megelégedettséggel.

3 és 1 éves kislány anyukája

2010. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%

A babylove pelusok jók úgy összességében nincs baj velük jól zár kényelmes neki soha nem horzsolta fel a bőrét nem vág a megfelelő méretü pelenka


jól szivja a nedvességet


néha veszek ALANA márkájút is az öko pelus azzal sincs semmi baj. ugyanolyan jó.

2010. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be..minden kifolyt belőle.
2010. okt. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi ezt a pelenkát használjuk már a második gyermeknél, nagyon meg vagyok vele elégedve!
2010. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, teljesen jó volt...
2010. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Borzalmas volt.2-3 méretig még elment,de a hozzátáplálást már nem bírta..
2010. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekünk teljesen bevált, 20 hónapos a kisfiam.
2010. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Bocsi,de off-olok..


Azt szeretném kérdezni azoktól akik használják,hogy esetleg a pampers-höz lehetne hasonlítani a dm-es pelust?

Vagy melyik fajtához hasonlít?

Nekem lassan 11 kg-os a kislányom,és már többször szemeztem vele,de inkább megvettem a pamperst,mert az eddíg mindíg jó volt.

Mindíg várom a pampers dobozos akcióját,és ugye a dm-esből meg mindíg van olyan,így nem kéne arra várni,hogy mikor kapunk olcsóbban pelust..


Előre is nagyon szépen köszönöm ha valaki válaszol!!! :)

2010. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nekünk se vált be. nem hasonlit a pampersre annál sokkal vastagabb, ugyanakkor nem bír több pisit...nekünk sokszor átázott stb. meg nekem nem is tetszik hogy olyan bumszli vastag a lába között...
2010. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13.55-nek. Teljesen olyan számomra mint a Pampers. Azt is veszek néha. Ugyan olyan vékony, nagyon sokat bír, csak nem olyan díszes. Egyszerű fehér, a ragasztó csíknál mintás és ennyi. Én a dobozosat veszem, annak jobb az ára.
2010. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!