Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Sleep and péay pelusró...

Pampers Sleep and péay pelusról vélemények?

Figyelt kérdés

Most Huggiest használunk (nagyon meg vagyok elégedve vele!), és talán sleep and play-t olcsóbban tudnék venni. Milyen minőségű?

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 4. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sleep and play-t én egy nagyon rossz minöségnek tartom, ki is folyott sokszor és át is ázik.


Pl a DM-s sokkal jobb minöségü, talán ilyen rossz még egyik sem volt.

2011. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó a sleep&play azt kivéve,hogy nem gumis a dereka.Mi azt használjuk ha nincs valahol akcióban a huggies.Pont a múlt héten vettem 4 csomaggal,erre akciós a Huggies Brendonban :)
2011. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pocsék, alig fér bele pisi és ha tele van, átázik. Köszönőviszonyban sincs a rendes pampers-szel.
2011. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Min használtunk Dm-est és Müllerest is, mindkettő baromi vastag és hamar visszaengedi a baba bőréhez a pisit.

Használtunk Sleep & Playt is, az jó volt, de valahogy olyan picinek tűnt, a kettes méretet használtuk, már lassan 4-es kell. Azóta nem vettünk, de igazából megérné meg venni egy csomaggal. Mi most az active babyt használjuk, ezzel nincs semmi gond, 10-11 órát simán kibír. Az S&P is bírta sokáig, csak olyan picikének tűnt, mindig le csúszott lányom derekáról.

2011. okt. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi hónapok óta Sleep & Playt használunk, teljesen meg vagyok elégedve vele. Nekünk simán kibír 11-12 órát is éjszaka, nem ázik át és nem csúszik le a kisfiamról.
2011. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sima Pamperst használunk a kezdetektől fogva. Múltkor ajándékba kaptunk egy Sleep&Playt... Alig vártam, hogy végre elfogyjon! Nagyon gagyi! Folyton átázott, tiszta pisi volt reggelre a lányom. Ráadásul az, hogy nem gumis a dereka, az iszonyat kényelmetlen. Macerás, nálunk csak a baj volt vele. Az utolsó kb. 10 darabot már odaadtam a védőnőnek, hogy szabadítson meg tőle. :)
2011. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kaptuk a Sleep&Play-t,de nem volt vele gond (3-as),amúgy a Pampers Active Baby-t használjuk.
2011. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az én lányom már 19 hónapos, 4-es huggiest hord, de úgy látom már abból is nagyobb kellene, a sleep&play-ből is 5-öst terveztem venni.

2011. okt. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!