Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni tudó (mostanában kezdte)...

Járni tudó (mostanában kezdte) 11-12 hós babátoknak milyen cipőt húztok ilyenkor a lábára? És télire minuszokban milyet?

Figyelt kérdés
Használt csizmát nem tanácsos első csizmának venni ugye?
2010. okt. 19. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
12 hónapos a fiam. Szülinapja előtt egy héttel indult el. Van egy Fila sportcipője azt hordja, illetve van egy kimenős siesta cipője. Télre még nem vettem, most tervezem én is. Vagy Elefanten, vagy Siesta, vagy Superfit csizmája lesz. Használtat nem ajánlanak, én azt mondom, hogy ha alig hordta valaki, akkor nem lesz tőle semmi baja. Én legalább is ami a másik gyerekemről maradt kimenős/alkalmi cipő, azt megtartottam. Ezek tényleg alig voltak hordva, de jó kis drága cipők, majd hülye leszek kidobni.
2010. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén nemrég kezdett el járni a kisfiam. Kapott egy nagyon puha talpú, noname cipőt, azt adom rá kintre, illetve van még egy bobby shoes (deichmannos) cipőnk, de annak keményebb a talpa, nem olyan könnyen jár benne. Mindkettőt újonnan vettük, nem jó használtat ráadni, minden babának máshogy áll a lába, ki tudja, mennyire taposta ki/félre az előző használó.

Csizmát még nem vettünk, de hamarosan az is meglesz.

2010. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Chicco sportcipője van a mi babánknak,amiben tipeg,és ha kiviszem,akkor úgyis babakocsiban van,egy sima kinais bundás csizmát adok rá.
2010. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!