Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hónapos és nagyon...

Kisfiam 7 hónapos és nagyon csúnyán köhög,és az orra folyik kicsit. Sinupret van itthon és nurofen. Ezen kívül mit lehet még adni ami használ? Kamilla teát is főztem neki de nem nagyon issza meg

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Orvos...
2023. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vasárnap nincs a gyerekorvosunk. Holnap vinni fogom,de addig érdekelne valami tipp.
2023. okt. 29. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha valóban nagyon csúnyán köhög, akkor el kell vinni az ügyeletre.
2023. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Én ilyenkor ha beteg vagy márcsak náthánál is kamillát párologtatok a szobájában. Haepp nem kamillát akkor citromolajat. Még egy kis citromlevet adok neki ugye a C vitamin miatt.

Az orrát pedig tengervízes orrsprayvel szívatom ki.

Meg a védőnő a nasivin baby orrsprayt ajánlotta ha a tengeres nem lenne elég. Köhögésre nincs praktikám.

2023. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Tegnap én is írtam ki kérdést,hogy a 18 hónapos fiamnak aftaja van.

Azt javasolták,hogy vigyem az ügyeletre .

Most én is azt javasolnám neked,hogy ne hagyd a 7 hónapos kicsit szenvedni,vidd az ügyeletre.

2023. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Komolyan le lett pontozva az 1 aki orvost javasolt?

Nyilván surgossegire gondolt...

Vicc...

2023. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem akarsz ügyeletre rohangálni (amit megértek), hívd fel őket.

Mi ha tanácstalanok vagyunk, mindig felhívjuk az ügyeletet és megkérdezzük mi legyen.

Sokszor ha a háziorvoshoz viszem, ő se csinál semmit csak javasol valami gyógyszert amit a patikustól is meg tudtam volna kérdezni.

Volt pár hónapos korában h zöld hasmenése volt, nyilván nagyon megijedtünk, de nem szobroztunk az ügyelet ajtajában azonnal hanem betelefonáltunk és meg tudták mondani h minden rendben van, a zöld szín miatt nem kell aggódni.


Lehet h telefonon kikérdeznek h sípol-e a gyerek tüdője, lázas-e stb. és ha a kérdésekre igen a válasz akkor behívnak, ha nem akkor javasolnak valami gyógyszert éjszakára és mondják h reggel hívd a háziorvost.

2023. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!