Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy adjam be a Sinupretet,...

Hogy adjam be a Sinupretet, ha a kisfiam csak és kizárólag vizet iszik?

Figyelt kérdés

Sokan javasolták, orvosunk is hogy megfázás esetén adjak 3*15 csepp sinupretet kisfiamnak. Már nem tudom hogy beleerőszakolni.

Vízbe keverve nem issza meg, kiérzi,mézzel keverve, ha a kiskanalat meglátja már kiabál, hogy nem akarja. Gyümölcslé, tejital, tea nem kell neki :(

Van esetleg más ötletetek?


2020. jan. 11. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ételbe?
2020. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Nah elküldte


Bocsi


Szóval tedd ételbe hátha elfedi az ízét.


Mennyi idős?


Nekem anno anyukám képes volt házi baracklekvárba tenni

2020. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem semmit sem ér, így én nem kínoznám vele. A váladék fellazítására javadolta a doki?
2020. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen orrváladékra... Ahányszor sikerült beadni nem tapasztaltam nagy változást, gondoltam arra, lehet azért mert nem sikerült mindig az egészet beadni. :(
2020. jan. 11. 08:43
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem egy csodaszer a sinupret, orrváladékra meg szerintem nem is jó, köhögésre szoktuk szedni. Ha nem veszi be, hagyhatod nyugodtan. Orrváladékot meg ki kell fújni, elmúlik magától.
2020. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mekkora gyerek, de cebionnal, esetleg valami multivitamin cseppel többet érsz el, mint ezzel.
2020. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jó a Sinupret, mert nem csak köhögésre jó hanem az arc és orrüregből oldja a váladékot!

3 gyerekem van, nekik bevált.

2020. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi idős? Nálunk a gumivitamin a csali, szerintem ha benzint adnék nekik, azt is lenyelnék, csak kapják meg utána a gumimacit. 🤣 Amikor még nem tudták elrágni, akkor lekvárba, nutellába, ilyesmibe kevertem, ezek sem nyomják el teljesen sajnos.
2020. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Beadom neki csak úgy simán. Nem köpi ki, csak fintorog, utána kap egy kis banánt.
2020. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

2,5 éves

Most ráadásul nagyon elkezdett köhögni is, szárazon...

2020. jan. 11. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!