Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam másfél hete köhög,...

A kisfiam másfél hete köhög, és náthás. Kapja a rhinathiolt, sinupretet, és szívjuk az orrát. Az orvos szerint ez van, az időjárás az oka. Nagyon lassan javul, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!mi 3 hétig köhögtünk,mire 3 napra tünetmentes lett,most pedig tüdőgyulladása van.:( ezzel nem megijeszteni akarlak,csak van mikor hosszabb ideig tart a gyógyulás sajnos.esetleg próbálj meg másik köptetőt,Stodal szirup vagy esetleg ambroxol.hurutosan köhög a kisfiad?
2010. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Már láttam egy ilyen kérdést nemrég, s akkor is feltűnt: miért kap kétfélét köhögésre? A rhinathiol és a sinupret mindkettő köptető, nyákoldó, persze hogy köhög tőle a gyerek! Az én lányom pl. egyáltalán nem bírja a köptetőket. Erre 6 évnyi köhögés után jöttem rá. A rhinathiolnak van száraz köhögésre csillapítója, nekünk a nagy lánynál ez jött be. A csecsemőknél viszont vigyázni kell a köhögéssel, mert kezeletlenül könnyen tüdőgyulladás lehet a vége!

Konzultálj az orvossal még egyszer! Nálunk a szél okoz ugyan köhögést, de ezt ki kell tapasztalni!

2010. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oscillococcinum,Cebion csepp,Calci Kid szirup,párologtatás,sós orrspray.
2010. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!