Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden kisbabás családnál így...

Minden kisbabás családnál így működik ez?

Figyelt kérdés

Nemrég született ismerősöméknél egy kisbaba és amikor ott vagyok náluk, ami kb. heti 2-3 alkalommal, szinte 5 percenként más sem hallok az anyukától, vagy az apukától, hogy de aranyos a kicsi, milyen szép, de ezt így sikongatva adják elő és nekem meg helyeselni kell, meg ugyanúgy aranyosozni.

Persze, aranyos meg szép a kicsi tényleg, de mit kell ezt egész nap ismételgetni állandóan?

Komolyan mondom, 5-10 percenként kötelező ledobni az ékszíjat ezért, vagy ferde szemmel néznek rád.


nov. 1. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Fú. Inkább ne látogasd meg őket, ha ennyi empátia nem szorult beléd. Ha neked friss pasid van, hány percenként hozod szóba a kockás hasát?
nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

F vagyok, és nincs semmi bajom tényleg a kicsikkel, ezért is látogatom meg őket, nagyon sok éve a barátaim.

Azt is elfogadom, ha ez így megy mindenhol. :)

nov. 1. 11:06
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Hat.. Ők ketten konkrétan saját magukból hoztak létre egy embert. Akinek szinte minden mozdulata, tekintete elragado. Számukra legalábbis tuti. Szerintem normális. De nem hiszem hogy elvarnak hogy te is ezt csináld.
nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kérdezgetik tőlem, hogy "Ugye milyen aranyos? "
nov. 1. 11:11
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Akkor túl sokat vagy ott...
nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

De minek jársz oda heti 2-3 alkalommal egy kisbabás családhoz?


Ez maximum a nagyszülők esetén fér bele, ha szoros a kapcsolat, más ne másszon màr bele ennyire egy család életébe.

nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Minek kell ott lenni heti 2-3-szor?

Neked férfiként amúgy sem lehet túl izgalmas, szerintem vond ki magad a programból egy időre.

nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nem bírnám,ha csak egy szimpla ismerős ennyiszer jönne egy héten..
nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Bennem is az fogalmazódott meg rögtön, mint amit már többen írtak.

Miért vagy ott heti 2-3 alkalommal? Én biztosan nem értékelném, ha valaki állandó vendég lenne, ráadásul még neki állna feljebb, hogy miként beszélek a gyerekemről.

nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Hú ha heti 2-3 alkalommal ott ülsz, én se tudnék a helyükben mit mondani már. Szüleimmel nem találkozom ilysn gyakran, megőrültem volna ha az újszülött mellett ilyen gyakran jött volna bárki.
nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!