Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol/min pelenkázzátok a...

Hol/min pelenkázzátok a babát, ha már a pelenkázólapot túlnőtte?

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 21:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
16# Nekem se tiszta. Nekem is kinőtte, a feje már a falnál volt, a lábai meg már úgy lógtak le, hogy egyszer majdnem le is csúszott. Én se tudom elképzelni. :D Amúgy én is ágyon csinálom azóta.
2023. nov. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%
Nekem akkor nőtte túl, amikor már tudott állni bútorok mellett. Onnantól kezdve állva pelenkáztam.
2023. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
18# De ha nem fér el és lóg le, akkor evidens hogy a popsija sem vagy csak éppen. Nálunk ez volt a helyzet.
2023. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
86%

#20


Tudod, mennyibe kerül? Ha jól emlékszem, 1200 forint volt a Pepcóban. Összehajtható, bármelyik táskában elfér, visszük magunkkal nagyikhoz. A textilpelenkával ellentétben vízhatlan.

Hát csak szörnyülködj, mivel lettünk szerinted átverve, te, tökéletes anya! 😁🤣

2023. nov. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
76%

#20

🤦‍♀️

Tényleg 2000 forintos cucc és kiszolgál egy gyereket..

Nyáron nagyon jó volt h leterítettem a padra, amire egyébként nem tudtam volna ráfektetni a kislányomat, mert kb beesik a lécek közé :D

A fűben sem bántam, hogy nem a kutyapisibe fektettem bele.

Tegnap a kemény asztalon biztos nem maradt volna el nyugodtan, amíg kiszedem a kakiból, és nem azért mert kényes, hanem mert még 2 sincs.

És meg mondom őszintén, szívesebben pelenkázom vendégségben ezen az alátéten, minthogy azon aggodjak h pont a kanapén fog pisilni vagy a kakival összekenem ahol fekszik (egy sima textilpelenkát simán maga alá gyűr).


[link]


Egyébként erről van szó, nem akkorra cucc.

2023. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éves a kislányom, zömében még a pelenkázó lapon pelenkázom, ami azt hiszem 80 centis. Mindig is volt egy párna a falnál, hogy véletlenül se koccanjon oda a feje. Azért lelóg már itt-ott, de még simán pelenkázható rajta. Viszont ha csak pisis pelust cserélünk, akkor sokszor van, hogy ott fektetem el, ahol érem. Viszem a nedves törlőt, meg a pelenkát utána és hajrá.

Szerintem több, mint fél éve nem pisilt pelenkázás közben, így simán van, hogy alátét nélkül tisztába teszem, ha bugyipelus van rajta, akkor akár állva is.

2023. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
84%

11 hónapos korában eladtam a pelenkázót, mert akkor kapott rendes leesésgátlós ágyat, és a kettő nem fért el sehogy sem. Azóta ott pelenkázom, ahol épp el tudom kapni. :D

Általában a kanapén vagy a szőnyegen.

2023. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!