Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » úgy látom h 10 hetes kislányom...

úgy látom h 10 hetes kislányom feje deformálódott, többször szoptattam ugyanabban a helyzetben. Ezen még változtathatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

persze csak minnél elöbb. Az én lányom pl. nem volt hajlandó csak a bal oldalán aludni. Megküdöttem vele, hogy a jobbon is aludjon. Pont azért kellett hogy ne deformálodjon el. Ma már(7 hónapos mindenhogy alszik)

Ha pl. a bal oldala nyomodott meg akkor legyen sokat a jobb oldalán.

2010. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi!
2010. okt. 19. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csinálnod semmit. Ha már nem fekszik állandóan,akkor a fejformája is rendes lesz.
2010. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk két hónapos korában szólt a gyógytornász, hogy altassam a másik oldalra fordulva, mert el van deformálódva a feje. Azt javasolta, hogy amikor elalszik, akkor fordítsam át a fejét (mert már akkor persze magától forgott). Világítós kispárnát akartam venni az ágyába, hogy azt figyelje, és így arra forduljon, csak nem kaptam sehol. Végül szépen helyrejött.
2010. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
orulok hogy helyrejohet. koszi a valaszokat!
2010. okt. 19. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!