Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valami ellenszenves lehet...

Valami ellenszenves lehet bennem? Miért érzem ezt? Változtathatok rajta?

Figyelt kérdés

Gimnazista lettem, teljesen új osztálytársakkal. Volt gólyatábor, már ott sem éreztem olyan hú de fantasztikusan magamat - kapásból csalódtam az egyik barátnőmnek vélt lányban. Sokszor voltam egyedül, pedig mindenhova együtt indultunk először, csak aztán jött XY és azokkal elvonult egy szó nélkül. Utána nem keresetem a lány társaságát.


Most, hogy már iskola van, az osztályommal vagyok. Elég sokan vagyunk, több mint harmincan. Első nap egy táborban és már előtte látásból ismert lánnyal mentem suliba. Először nagyon aranyosnak tűnt, de aztán egy idő után mintha nem érdekelte volna, mit mondok. Másokkal sugdolózott, nevetett - ma pl. meg se kínált a csokijából, pedig mellette voltam. Miközben mindenki másnak adott. Egyszóval mintha elege lett volna belőlem.

Ezenkívül mások már közös eseményekről beszélnek, amik a sulin kívül történtek. Nevetnek, becézik egymást egyszóval nagyon elvannak. Velem meg különösebben senki nem foglalkozik, senki nem akar szorosabb barátságot velem. Van, mikor az érzem, rajtam röhögnek.

Rocker vagyok, így mutattam be magam az osztálynak. Azonban nem öltözöm úgy, hanem a saját ízlésem szerint. Nem tartozom a hú de menő lányok közé, nincsenek márkás cuccaim. Komoly vagyok a koromhoz képest, de az eddigi barátaimmal mindig nagyokat hülyültünk, olyankor levetem magamról. Érdekes is vagyok ezen kívül, mert sok olyan dolog megvetek, amit más velem egyidős előszeretettel végez...

Néha egészen jól érzem magamat, néha viszont sírni tudnék, annyira fáj, hogy azt érzem senki nem akar barátkozni velem. Semmibe vesznek, érdekesen néznek mikor beszélek hozzájuk, sokszor meg se hallanak. Nem önimádatból mondom, de még szép lány is vagyok...


Mi lehet a baj? Annyira fáj ez az egész. Kérlek, segítsetek. Mivel lehet bevágódni a többieknél? Mit változtassak? Netán bennük van a hiba?


Egy kétségbeesett, szomorú lány. 14/L.


2010. szept. 10. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok tanácsot adni sajnos, velem is hasonló a helyzet. Talán annyira szép nem vagyok, csak átlagos. Az a különbség, hogy én 2 éve velük vagyok, eddig okés volt, de most már mindenkinek fontosabb mindenki, és ezt eléggé éreztetik. Nem biztos, hogy direkt, de nagyon rosszul esik. Nézz körbe a suliban, próbálj más osztálybeliekkel ismerkedni. Hátha ott vannak nem tucat emberek.

Én azt gondolom, hogy nem benned van a hiba. Nem a társaságod, ez a gond. (Velem is hasonló lehet. Annyira különbözünk otársaimmal, hogy nagyon.) Sok szerencsét, drukkolok neked, hogy azért valamilyen úton-módon jól érezd magad :) 15/L

2010. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sajnálom, hogy rossz tapasztalatokat szereztél, de ne ásd azért el se magad, se a többieket. Próbálj mindenkivel jó fej lenni és légy laza, csak sikerül elérned valamit. =)
2010. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát sajnos a mostani lányok nagy része ilyen, amilyennek leírtad őket. Egy részük r*banc, a másik meg a tipikus puszcsi, láwcsi meg ezek. De hidd el, vannak kivételek! És nem hiszem, hogy abból a 30 akárhány személyből ne találnál valakit, akivel jól érzed magad. :) Úgyis még csak suli eleje van, még bőven meg lehet ismerni az embereket, és figyeld meg, nem mindenki olyan, amilyennek mutatja magát, csak a többieknek próbál imponálni, amibe előbb-utóbb belesül. Addig is, próbál másokkal barátkozni, esetleg a fiúkkal is. :D

Sok sikert kívánok, és légy nyitott! :)

15/L

2010. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Hát sajnos a mostani lányok nagy része ilyen, amilyennek leírtad őket. Egy részük r*banc, a másik meg a tipikus puszcsi, láwcsi meg ezek"

Hát ha még nem ismeri őket,akkor ne mondjon ilyet... :O

Mert mi is szoktunk nevetni de nem vagyunk se rib*ncok,sem láwcsi...

Meg mi sem szeretünk újjakal barátkozni,de nem vagyunk velük bunkók.. :)

13L

2010. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok,csak talán még egy kicsit rosszabb helyzetben:S.Én már 2.éve vagyok az osztályommal,most jelenleg 1 barátnőm van igazán.Tavaly volt mégegy,de ő már más suliba jár..a többiek engem is lesz*rnak,engem is nagyon bánt.Szerintem az én osztályomban inkább azzal van a gond,hogy én nem illek oda:S.Az osztály 3/4 része bunkó,lenéző,nagyképű,meg van jópár olyan tipikus p*csa lány:S.És most ne gondolja azt senki,hogy én nézek le másokat,de én már megismertem őket és én egyszerűen nagyon nem illek hozzájuk,én pont az ellentétük vagyok.Csendes,szerény lány,az érzéseim sem nagyon mutatom ki előttük a suliban.Tavaly bántottak is egy időben(amit azóta szerencsére már abbahagytak),de még most sem nagyon érzem magam úgy tényleg az osztály tagjának.Nem tudom,kivel van a hiba.Biztos valamilyen szinten velem is baj van,mert lehetnék nyíltabb,de más osztályban tuti több barátnőt találnék..szóval én csak nem illek bele a közösségbe.Szerintem veled is hasonlóan lehet,mint velem.Én tudom,hogy hiába "tepernék" náluk,már sokat nem érnék el,mert már kialakultak a baráti körök az osztályban.Igazából nem tudok mit tanácsolni,próbálj meg más osztályokból barátokat találni,én is találtam párat:)Vagy ha annyira nem tetszik az osztály,meg az egész suli,akkor menj át máshová.Én is gondolkozom rajta...

(Még annyit hozzátennék,hogy én is rockot hallgatok,bár rockernek nem mondanám magam,én sem öltözök úgy:)

15/L

2010. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 9:24-es!

Nézd csak mit írtam az általad idézett mondat után: "De vannak kivételek!" :)

Szóval igen, nem mindenki olyan, vannak normális emberi lények is. ;) Csak keresni kell.

2010. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!