Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illetlenség ha babalátogatóba...

Illetlenség ha babalátogatóba megyek és olyan ajándékot viszek, amit 1-2 évesen használhat? 1 hónapos a baba

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, viszek egy 68-as bodyt, 68-as kezeslábast, popsitőrlőt, popsikrémet, babatusfürdőt, babaolajat, de gondoltam, hogy sokan fognak még menni és vinni kicsi ruhákat, ezért gondoltam, hogy veszek két rövidujjú 80-as bodyt nyárára, egy elegáns, szintén 80-as újnélküli bodyt, babakönyvet anyagból, és egy leporellót meg egy mesekönyvet(3-4 éveseknek).


bookline.hu/product/home.action?_v=Boci_boci_tarka_Mondokak&type=22&id=99319


bookline.hu/product/home.action?_v=Pasztohy_Panka_Pitypang_es_a_Diotoro&type=22&id=342289


Túlzás az alábbi 2 könyvet odaadni?


2023. nov. 4. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen felesleges nagyobb méretű ruhát venni, anyagból készült könyv még oké de a leporelló is ráér. Addig úgyis mész még gondolom..
2023. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A könyvet odaadhatod.

Nálunk ha olyan ruhát kaptunk ami " majd belenő", általában elő sem került vagy amikor már kinőtte, mert nem volt szem előtt.

De lehet másnál ez nincs így.

2023. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bogica0616 ***** válasza:
86%
A baba ápolási cucc nagyon jó ötlet. A 80 As ruhákat hanyagolnám. Mi is kaptunk nagyobb ruhákat, csakhogy nem tudták az évszakok eltalálni így ment mind a kukába vagy adományba másnak. Inkább adj helyette utalványt. A mesekönyv arányos dolog, bármikor jó.
2023. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Fölösleges dolgot viszel, csak pakolgatni fogják ide-oda, útban lesz.
2023. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vettem én is gyönyörű 62-es téli/vastagabb ruhákat a fiamnak..

Megszületett 46 centivel, júliusban hordott 62-es ruhákat.

A könyvek meg a babaápolási termékek jók.

Ismerősöktől kapott ruhákkal szinte kivétel nélkül ráfaragtunk, mert pont nem találták el a szezont, polár kezes lábast meg csak nem adhatok rá augusztusban. :D

Inkább vegyél pelenkát, az mindig jól jön, de csak ha tudod, hogy milyet használnak..

Vagy kontrasztkártyát/könyvet, az már ebben a korban is hasznos.

2023. nov. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ennyi dolgot vinni? Amit az elején írsz, az sem kevés, pont jó. Ne vigyél nyári ruhát, nem lehet tudni hanyas méret kell neki nyáron.
2023. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha most egy hónapos, akkor októberben született, ergo a 80-as méret a nagykönyv szerint jövő októberben lesz jó rá.😅
2023. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Egyeztettèl, hogy mit viszel? Van, aki nem hasznàl babatusfürdőt, olajat, vegyszers popsitörlőt, ès csak bizonyos màrkàjù popsikrèmet hasznàl.

A nagyobb ruhàval csak annyi a baj, hogy nem biztos, hogy nyàron lesz akkora.

Èn szemèly szerint a könyveknek,ruhàknak örülnèk, a többit nem tudnám használni.

2023. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Hülyeség mind, amiket felsoroltál.
2023. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én 3 hónaposom kapott kemény lapos könyvet a munkahelyemtől mikulás csomagban, és imádta. Én se gondoltam de nagyon szerette nézegetni, lapozgatni.

Nekem a későbbi méretes ruhák tűnnek túlzásnak, mert addig tárolgatni kell.

2023. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!