Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jár valaki a szigetszentmiklós...

Jár valaki a szigetszentmiklósi Oázisba babaúszásra?

Figyelt kérdés
Mekkora a babád? Szereti?
2010. okt. 19. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi egyszer voltunk, amikor 4-5 hónapos volt a babám (most 22 hós).

Az oktató néni nagyon kedves és aranyos volt, jó mondókák voltak, és a víz is remek volt, a babámnak végül is tetszett is.

NEKEM nem tetszett az egész, ezért nem is mentünk többet. Nagyon pici az öltöző, ahogy jön a következő csoport, az egyik vetkőzik, a másik öltözik, icipici helyen tobzódik vagy 20 baba 20 anya és 20 apa, fülledt, meleg, majd' elájulsz, ráadásul el sem férsz.

Másik ami nekem nem tetszett, de az az én finnyáságom, hogy undorítónak tartottam, hogy az én picike lányom egy medencében van vagy 10 szőrös hátú apukával, ezt nekem nem igazán vette be a gyomrom :S

2010. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!