Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hasfájós babák sírnak evés...

A hasfájós babák sírnak evés után? A babám mindig keresi a cicit. Ez hasfájás? A játszócumi megnyugtatja őket?

Figyelt kérdés
Vagy miért enne állandóan?
2010. okt. 19. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ezt a kérdést,mintha én írtam volna.Ugyan ez a helyzet velünk is,és a játszócumi sem nyugtatja meg a kisfiamat,csak egyedül a cicin nyugszik meg.
2010. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kevés neki a tej? A hasfájás nem közvetlenül a szopi után jön, hanem kb fél óra után. (3-4 hónapos korái volt hasfájós, nekünk a gripe water segített, nagyon jó volt, megkapta és 10 perc után, mintha elvágták volna a hasfájást...)szerintem éhes,vagy ez nyugtatja meg (akor viszont a cumi is segítene) bár az én kislányom csak addig cumizott, amíg rá nem jött, hogy a kezét is lehet szopizni. azóta nem kell neki a cumi, de jobb is így, így "önállóbb" De ha rossz napja van, ő is sokáig szopizik, mikor már nem jön semmi, akkor is. Én szoktam hagyni, mindenkinek lehet rossz napja, ha ez nyugtatja meg, miért ne (amúgy is a szopizás nem csak táplálkozás, hanem komfortérzet is a babáknak.)
2010. okt. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A nap folyamán eszik,cicin el is alszik.Szépen büfizik és alszik tovább.Estére viszont csak a cicit keresi már fél órával cicilés után.És nem nyugszik.Sír ha nem kap enni.De hallom hogy nyel,folyik a tej a száján.Anyni hogy nem érzem olyan keménynek a mellem estére mint régen.De ha fejem,tej van benne.
2010. okt. 20. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!