Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális egy 4 hónapos...

Ez normális egy 4 hónapos babánál? Végülis mik az ingerlékeny baba tünetei?

Figyelt kérdés
Nekem olyan ingerlékenynek tűnik. Folyton jár keze lába izgágán. Hirtelen ( ijesztően) fordítja a fejét pl. amikor rám néz. Pl néz egy játékot és hirtelen mozdulattal meg rám néz. Kiabálgat. Férjem szerint a hangját próbálgatja csak. Ha fogom is mocorog mindig. Szinte sosincs olyan pillanata amikor nyugodtan lenne. Aggódnom kellene?
2023. nov. 11. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen, aggódnod kellene, mert egy túlféltö, fogalmatlan anyja van, aki nem tájékozódik és emiatt adott esetben árt a gyereknek!
2023. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Tuti autista 🫣


Ne tedd már tönkre azt a gyereket a tudatlanságoddal!!!!

2023. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Anyám...

Miért, feküdjön egész nap csendben, mozdulatlanul?

2023. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Képzeljétek van már 2 másik gyerekem és ők nem csináltak ilyet. Uram bocsáss meg hogy két nyugodt gyerek után kaptam egy izgágát és meg mertem kérdezni.
2023. nov. 11. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem normális mondjuk a hirtelen mozdulatok furán hangoznak.
2023. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs gond vele, izgága, de ez nem jelent gondot. Nekem az első babám volt ilyen, de mire mászásra került a sor, szerintem már eltűnt a gyerekek között a különbség, mind mászott egész nap , csak a legnagyobb ezt hamar is kezdte.
2023. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!