Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák, megéri 6....

Kedves anyukák, megéri 6. hónapos kislánynak Tiny Love Készségfejlesztő könyveket vásárolni? Szeretik az ilyet a babák?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 1 évesen kezdte értékelni az ilyen könyvecskéket. Addig csak azt szerette ami lóg és lehet ütögetni (pl. a pihenőszéke játékívén lévő figurákat), meg amit meg tudott fogni és rázni és úgy csörgött, zörgött (pl. F.P. pillangó, amin vannak műanyag karikák és a szárnya pedig zörgős anyagból van)

Mi próbálkoztunk mindenféle "kacattal", de rájöttem, hogy tök felesleges. 1 évesen is sokszor jobban elvolt egy üres ásványvizes palackkal, mint a hiper-szuper játékokkal. :)

2010. okt. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, szeretik pl. földhöz vágni, széttépni, rágni, a TV-t ütni vele, de ennyi idős korban nem értékelik a lényegét. Nem is értem, hogy egy csomó játékra miért írják rá, hogy X hónapos kortól ajánlott, mikor az adott korban abszolút nem érdekli a dolog lényegi része a gyerkőcöket. Kislányom másfél évesen kezdte arra használni a könyveket, amire valók, tehát lapozgatta, nézegette, mutatta benne az állatokat stb.
2010. okt. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Akkor még várunk vele. :)

Első baba, én magam se ismerem ezeket a játékokat.

2010. okt. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!