Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok rá így téli csizmát?

Adnátok rá így téli csizmát?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hónapos, még nem jár önállóan. Egy kezét fogni kell vagy kapaszkodva megy. Védőnőm gyerekorvosom válasza bármilyen kérdésre: nem tudom anyuka… Ti adnátok rá így meleg téli csizmát? Ugye azt mondják, amíg nincs önálló járás addig ne, de jár már ,,csak,, mindig kapaszkodik egy kézzel valamibe. Tanácstalan vagyok.

nov. 12. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, majd télen. Remélem, a gyerekorvost nem tartod fel ilyen kérdésekkel.
nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
A gyerekorvos adta a tanácsot hogy ne öltöztessük annyira fel, jobban fog aludni. Ha olyan akkor nyugodtan meglehet kérdezni.
nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Hidegben természetesen. Nem értem, hogy kapcsolódik a csizma az önálló járáshoz. Babakocsiban űlő gyermekre is azt adnak általában, vagy legalábbis meleg cipőt.
nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

"Egy kezét fogni kell"


Ügyes! Így kell akadályozni a gyereket az önálló elindulásban!

nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Adnék igen. Nem járhat zokniban vagy vékony cipőben kinn a hidegben. Addigra még az is lehet futni fog.
nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Amíg kint vagytok inkább kissé korlátozva legyen a láb mozgása, mint fagyási sérülést szenvedjen.
nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Mosz azon gondolkozom, mi köze van a csizmához annak, hogyan jár. Tök mindegy, egyik kezét fogod, mindkettőt vagy önállóan jár, pont oyaln csizma kell a lábára. Amiben járni tud és nem fázik...
nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
7,Az a köze, hogy a láb mozgása korlátozva van benne. Az előbb néztem meg.
nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

8, aha, tehát télen a gyerek ne sétáljon. Jól is néznénk ki :D

Tessék megkeresni a meleg, de hajlékony talpú, járásra alkalmas csizmát. Nem a lidl-ben kell megvenni...

nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Perszehogy.attol,hogy nem tud egyedül járni,meg fazhat a lába...a kérdést sem értem...amúgy meg soha nem fogod kivenni a kocsiból télen őt?
nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!