Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kislánynak Ti milyen...

1,5 éves kislánynak Ti milyen immunerősítőt adnátok? Vagy Ti mit szedtek a téli napokon?

Figyelt kérdés
Ajánlották a Vitacolant, a Bérest és a Cebiont!A 3 egyszerre nem sok?
2012. dec. 19. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi most kezdtük a béres cseppet +c-vitamint,de csak a vas miatt mert mostanában elég válogatós a lelkem.
2012. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én másfél évesem ezeket kapja egyszerre: D-vitamin (még mindig) Szerintem télen a napfény hiánya miatt elengedhetetlen. Valamint kap béres cseppet cebionnal. Szerintem nem sok amiket nektek mondtak..... :)
2012. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Enyém ugyan fiú, de csak a d vitamint meg a cebion c vitamint kapja, ilyen sok fajtát nem szabad egyszerre adni.
2012. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kislányom 13hónapos és a Cebion2*multi vitamint kapja és szerintem bőven elég neki.
2012. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok az aki írta hogy Béres csepp+ cebion+d vitamin. Nos, a sokat nem tudom mire írtátok, hisz a bérest nem adhatod c vitamin nélkül. A D vitamint meg írtam hogy alap télen. A cebion c vitaminon kivül másfél évesnek nem adhatsz más cebion készitményt, hisz azok mind két éves kortól adható.....
2012. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah, látom 4eske írta...... Nos 13 hónaposnak nem tudom ki javasolta a cebion 2 multit...... nem véletlen a 2 mögötte.... hisz a multi KÉT éves kortól adható.....! :O
2012. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Én nem neked írtam, hanem a kérdezőnek.
2012. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Eddig is szedtünk vitamint, csak az tablettás és minden alkalommal porlasztani és úgy hozzáadni a kajcihoz, kicsit macerás! Azért gondoltam most váltok! :)
2012. dec. 20. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!