Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a mostani ára egy babysitte...

Mi a mostani ára egy babysitternek Bp környékén? És ezért mit csinál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:

az árat nem tudom mert nem vagyok pesti mások az árak ...


viszont voltam babysitter...

ami elvárható kötelessége:


- a kikészitett ételt megmelegiti kicsi babát megetet nagyot felügyeli közben.

-lefekteti ha szükséges mesét olvas

-fürdet ha szükséges


ami a szülő reszortja:

ruhát ételt előkészit helyszint megmutat eligazitja a bébiszittert és egy telefonszámot ad ha gáz van de nem szokott lenni.


egyalkalmas felvigyázás alkalmával nem kérhető meg bébiszitter hogy takaritson de a fürdővizet leengedi és a tányért berakja a mosogatóba ez alap.

2010. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minimum 1000-1500 ft-os órabér itt Pesten,és úgy tudom ebben takarítás főzés nincs benne...
2010. okt. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor jól tippeltem de nem tudtam pontosan..


az a lényeg hogy mivel először van a lány idegen helyen nem tudja mit hol talál ezért a szülő mondjon el pár dolgot hol talál a bébiszitter és vagy esti program van a szülőknek akkor csak azért figyel hogy ne legyen járkálás éjjel


v. nappal játék foglalkoztatás ami elvárható


a b.sitter intelligenciájától függ sok minden ez határozza meg hogy később ugyanőt hivják a szülők v. mást keresnek.

2010. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Már csak valahonnan kerítenem kell egy rendes, megbízható embert, akire itt merem hagyni a kislányomat. Ez lesz naagyon nehéz!!

2010. okt. 20. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:

tegyél fel egy ilyen kérdést biztosan sokan ajánlják a saját bébiszitterüket akiben megbiztak.


ha rendszeres felvigyázásokra kellene egy megbizható ember menjetek be egy ügynökségre és ott kérjetek interjúkat hogy megtaláljátok álmaitok bébiszitterét akit aztán már csak hivni kell..


a váci utcában a régi fontana épülete mellett van egy azt ajánlom a nevét állandóan változtatják....

2010. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem Bp-iek vagyunk, hanem Esztergomiak. Bar lehet, hogy ott ide is közvetítetnek. Utána nézek.

2010. okt. 20. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!