Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfehérje allergia vagy...

Tejfehérje allergia vagy laktóz intolerancia?

Figyelt kérdés
Tejtől kiütéses, tejalapú tápszertől hasmenős.Viszont a savanyított termékektől nem volt baja.Teszt negatív.Pici korában ekcémás lett, ami a Pregomin tápszertől elmúlt.Tápszert nem nagyon issza, és nem tudom merjek-e neki adni joghurtot stb.10 hós, súlya elég kevés korához képest.
2010. okt. 20. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

SZerintem ne adj neki semmi tejalapút. Attól, mert nem kiütéses, lehet, hogy nem jó neki.

Nálunk is ez volt, két hónap teljes megvonás, és helyrejött.

2010. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Két hónap elég volt?A gasztrós doki nekünk azt mondta, 2 éves koráig ne adjak neki semmi tejalapút.
2010. okt. 20. 10:01
 3/13 anonim ***** válasza:

"A gasztrós doki nekünk azt mondta, 2 éves koráig ne adjak neki semmi tejalapút." És a kérdésed: nem tudom merjek-e neki adni joghurtot stb.


Én az orvosra hallgatok mindig.

2010. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem. ha a doki azt mondja, mi a kérdés?

Ez nem játék, ha adsz neki, akkor talán egész életét megkeseríted, mert nem növi ki, és szndvedhet vele mindig.

2010. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy nem eszi a tápszert, nem hízza meg még a felét sem, annak amit kellene.Azon az egy héten hízott normálisan, amikor kapott joghurtot és túrót.Természetesen én is a dokira hallgattam először, de aztán amikor leállt a hízása, még a tápszer mellett is, elgondolkodtam a dolgon.
2010. okt. 20. 11:01
 6/13 anonim ***** válasza:
A joghurt és a túró fehérje. Az ember a szénhidráttól és a zsírtól hízik gyorsan. Biztosan nem ezektől hízott.
2010. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy jogos az értetlenkedésetek, csak annyi mindent össze tudnak hordani a dokik is, egy másik kislány ugyan ilyen tüneteket produkált, olyan idős mint az én lányom, és mégis csak fél évre tiltották el a tejterméktől egy másik gasztroenterológián,szóval nem igazán lehet tisztán látni.Meg ugye azt is mondják (a dokik 1/3-a), hogy pont attól lesz allergiás, ha nem kap ilyen idős korban.Kicsit hosszú lett, azt hiszem maradunk a nulldiétánál.
2010. okt. 20. 11:05
 8/13 anonim ***** válasza:
illetve még annyit, hogy a 10 hónapos babán hetente méred? minek?
2010. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A doki mondta hogy mérjem, hízik ill. fogy-e. Írni kellett, hogy mit eszik....
2010. okt. 20. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:
adj neki főzeléket, gyümölcsöt, gabonapépet stb. ezektől hízik. egyébként az én babámnál is próbálkozni kellett a gyógytápszerekkel, végül a pregomint megette, eszi mai napig. védőnő javaslatára pici cukrot teszek a tápszer vizébe így édeskés és jobban elfogadja. próbáld ki.
2010. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!